Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban apukám brutálisan...

Álmomban apukám brutálisan gonosz volt velem. Sőt, ez nem kifejezés. Mit jelenthet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy apukám meg akar engem ölni, mert egy gyermek rabló társaságnál dolgozik. Ezek után le szerettem volna költözni a nagyszüleimhez, akik 150 km-re laknak tőlünk, és ahol most a (valóságban )nagypapám szívinfarktussal kórházban van.

Nagyon megijedtem, fel is riadtam kb. hajnali 5-kor, amikor csak 7-kor kéne kelnem. Előre is köszönöm!



2017. márc. 10. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Volt egy hülye álmod.
2017. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Ne tömd tele este a pocit, meg ne nézz hülye horrorfilmeket.
2017. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

gondolom szegény kérdező azért tette kérdését az ezotéria kategóriába, mert olyan emberek válaszát várja, akik hisznek az álomfejtésben. én is hiszek abban, hogy álmainknak vannak okai. például a nagymamám felriadt az éjszaka közepén,egy óra múlva pedig hívták, hogy meghalt az édesanyja.

csapj fel egy álomfejtő könyvet ha érdekel, bár ebben az esetben én is azon a véleményen vagyok, hogy ez csak egy ritka szar álom volt...

2017. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!