Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyjából értem a szimbólumoka...

Zsolti Aladár kérdése:

Nagyjából értem a szimbólumokat az álmaimban. De ez nekem nagyon szokatlan és furcsa álom volt, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, állítólag megnyerő, helyes. Több kapcsolatom is volt már. Ezek nagy része azért mentek tönkre, mert vagy más lány érdekelt vagy pedig csak az érdekelt(szex). Gimibe járok és ott van egy kilencedikes lány nagyon szimpatikus, maga az intellektuális kisugárzása kisugárzása miatt. Leszólítani eddig nem mertem vagy akartam, mivel szerintem nem vagyok elég érett egy komoly kapcsolatra.

Ma pedig azt álmomban egy templomban jártam. Ez azért is furcsa, mert szüleim a tudományokra hagyatkoznak és ebben is neveltek engem, ateistaként.

Most viszont a templomba belépve megpillantottam azt a nagyon szimpatikus lányt aki már régóta tetszik. mellé álltam mintha mondani valóm lett volna az atya előtt. Ő pedig megkérdezte tőlem, hogy milyen soruk van a nőknek a világban. Erre tőlem egy viszont kérdést kapott, ami meg is nevettette.: Hát itt Magyarországon?

valamilyen szinten értem a szimbólumokat az álmaimban, viszont most azt szeretném kérni, hogy ti ennek milyen értelmezést adnátok



2017. márc. 21. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
- Templomot látni: minél nagyobb, díszesebb: annál nagyobb önbizalomhiány; kis templom, kápolna: megalkuvás, szolgalelkûség. Templomba bemenni: egyenesség, vállalása saját ügyeidnek. Templomban ismerõssel találkozni: komoly szándék. Templomban prédikációt hallani: keresed a helyes megoldást. Szószékre felmenni: önsajnálat, siránkozás. Templomban térdepelni: meghunyászkodásra kényszerítenek, háttérbe szorítanak; munkahelyi családi kellemetlenségek. Ismeretlen templomban bolyongani, ahol oda nem való tárgyak, bútorok vannak: könnyen barátkozó természet. Templomi kórus: újra és újra végig kell hallgatnod azt, amit különben is jól tudsz. Templomban oda nem illõ dolgot csinálni: szenvedélyes szerelem. Templomból lopni, onnan kivinni valamit: olyanra kacsingatsz, akit inkább becsülnöd kellene. Színes templomablakon besütõ fény: szép gondolatok, mûvészi érzék, hûség. Kis templomban, kápolnában társaságban, emberek között lenni: meleg családi érzelmek, egy kis sértõdékenységgel vegyítve. Templomban gyertyát gyújtani: eszményi szerelem, egy emlék tiszteletben tartása: Templomban harangozni: jónak, segítõnek álcázott szándékkal kihordod valaki titkát.
2017. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn megyek bele álomfejtegetésbe, főleg nem néhány mondat alapján. De mivel te is írtad, hogy jól olvasod a saját szimbólumrendszeredet, s meg is fejtetted az álmodat, csak azt a részét nem írtad le amelyiktől félsz, ezért tőlünk kérsz megerősítést. Erős párhuzam, hogy eddig csak játszadoztál a lányokkal, most pedig erősen megérintett egynek a lénye, ami neked teljesen új terep, kicsit misztikus lehet, mint mikor egy racionálisan gondolkodó ember életében először belép egy szentélybe, ahol az eddig megszokott gondolkodásmódja saját csapdájává válik és át kell adni a gyeplőt az inuitív énnek. De ezt te is leírtad nagyjából. Akkor, hogy a magánéletedbe is beleszóljak. Ne félj az új dolgoktól! Eddig felszínes kapcsolataid voltak. Most talán van lehetőséged valami mélyebbre. Ne várj tőle semmit, örökké ez sem fog tartani. De jobban megismerheted magad. Eddig azt adtad a lányoknak, amit vagy akit szerettek volna, és ezekben a szerepekben hosszú ideig nem tudsz maradni. Most kénytelen leszel önmagad lenni, ami azért félelmetes, mert olyan oldalad is van, amit magad előtt is letagadnál.
2017. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
meg akarod dugni csak azt hiszed, hogy nem fog menni.
2017. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első válasz tartalmát valamilyen szinten ismertem.

Azonban a második válaszoló értelmezését nagyon köszönöm, eddig nem is gondoltam párhuzamra.

2017. márc. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!