Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap este nagyon furcsát...

Tegnap este nagyon furcsát álmodtam. Meg tudnátok mondani hogy mi lehet az értelme?

Figyelt kérdés

Az álmom egy fura katyvasz, de jelenthet valamit.

Azt álmodtam hogy én és egy "barátom"(akit nem ismerek) megyünk egy s51- es vonaton. Fogadtunk olyasmiben hogy nem tudok szerezni egy csinos lányt egy másik fülkéből. Mentem míg meg nem láttam egy korombeli, kb. 17-18 lányt aki szépen meg volt áldva testi gyönyörökkel(egyszóval szép és nagy volt a melle). Mondtam neki hogy "Nem e szeretne csatlakozni hozzánk?". Ő azt mondta hogy szívesen. Eljött velem a fülkénkbe. Bemutatkoztam neki út közbe, majd a barátomat is (akinek még mindig nem emlékszek a nevére) amikor odaértünk. Leült mellém, majd beszélgettünk. Fél perc múlva random levette a cicanaciát, majd a barátomra ráült.... a többit nem is kell mondanom. Mit jelenthet ez?



2017. ápr. 22. 10:59
 1/5 anonim válasza:
Nem akarlak megbantani de az ertelme szerintem az ,hogy valamivel nem tudom mivel megbantod eleted szerelmet es ezutan o elhagy . Ha segiteni tudtam akkor orulok . Szerintem nem artana ha elokeszuletbol nem bantanal meg senkit akivel majd jartok. Ezzel nem akarom azt mondani hogy megbantottal valakit hanem azt hogy vigyazz hogy ne bants meg senkit a kozeljovoben !
2017. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 thoomas26 ***** válasza:

Azt jelentheti, hogy bár könnyen ismerkedsz, nem érzed magadat szerencsésnek a szerelemben vagy a párkapcsolatok terén. Vagy legalábbis azt, hogy a kapcsolatodban - ha van -, nem érzed biztonságban a partnered.

Lehet egy földhöz ragadtabb jelentése is; izgat az ilyen élmény, melyet a valóságban is szívesen kipróbálnál.

2017. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább azt jelenti, hogy tombolnak a hormonjaid, rá vagy gerjedve a nagy csecsekre (mint minden férfi) és baromi kanos vagy.

Nincs ebben semmi furcsa.

2017. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

B*szki, neked mentális problémáid vannak, vagy mi?


Csak rohadtul közösülni akarsz, mint ahogy ezt a serdülő korban szokás.

2017. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem e szeretne..."

Ilyet még álmodban se mondjál!

2017. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!