Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket...

Miért álmodok ilyeneket folyamatosan a párommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor almodtam mar azt hogy megcsalt, es ezt nevetve a szemembe is mondta. Vagy hogy rendezett maganal egy bulit es mas lanyokkal beszélgetett engem pedig beküldött a szobába.

De most pl azt almodtam hogy autóbalesetet szenvedett, es sírva futottam a teremig mert aztmondtak lefogjak kapcsolni ot a gepekrol, de nem tudtam bemenni hozza mert zarva volt az ajtó es egy jelszót kertek, de en nem tudtam.

Mondjuk ezt este almodtam, es reggel pedig utazott külföldre egy hétre.

Nagyon rosszul élem meg ezeket az almokat. Miert álmodok ilyeneket ?

Mert amugy nagyon jo a kapcsolatunk.


2017. ápr. 24. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem álomfejtés, hanem pszichológia kategória, de szerintem bizonytalan vagy a kapcsolatodban, és tudat félsz, hogy elveszíted. Ha valóban jó a kapcsolat akkor nincs mitől tartani.
2017. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudatalatti bizalmatlanságod álombéli kivetülése.
2017. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mittudomain ***** válasza:

Azért álmodsz ilyeneket, mert kicsi az önbizalmad és az önértékelésed.

A másikat meg azért mert sokat jelent számodra, viszont inkább birtokolni akarod, ugyanis nem akarod elveszíteni.

2017. ápr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!