Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A mai nap tudtam irányítani...

A mai nap tudtam irányítani az álmom. Hogyan tudonám meg ismételni?

Figyelt kérdés
Ma délután el aludtam és alvás közben valahogy rá jöttem, hogy álmodok először azt hittem, hogy fel keltem és csak képzelődök de egyre jobban el kezdtem koncentrálni, hogy álmodok. Valahogy meg győztem magam, hogy ez egy álom és elmentem biciklizni. Történtek hülye dolgok közben viszont egy pontban úgy éreztem mégsem álmodok (pedig álmodtam) és ez a valóság akkor gyorsan "hazamentem" de valahogy fel ébredtem. Elég fura volt. :D Hogyan tudnám megint irányítani az álmom?

2017. ápr. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

állítólag ha gyakorlod ezt a "most álmodom?" -megállapítást. én azt veszem észre hogy magamat tudom jobban irányítani álmomban, de tényleg tiszta fejjel, mintha ébren lennék, csak ritkán sikerült.


mondom állítólag az, ha megállapítod álmodban hogy álmodsz. de sztem ez önmagában még kevés hogy "álmod ura" legyél.


habár néha nincs is szükség rá :)

2017. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg próbálkozok pár mószerrel.
2017. ápr. 25. 00:12
 3/5 anonim válasza:

Én is sokszor irányítottam már az álmaimat.

Elalvás előtt tudatosítottam magamban, hogy innentől kezdve aludni fogok, és bármi történik ezután, az csak álom.

Ilyenkor sokszor volt álmomban, hogy mondtam, hogy tudom, hogy ez csak álom, ezért most történjen ez és ez. De ez nem mindíg sikerül.

2017. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a fejlődés nálam leginkább abban mutatkozik hogy kevésbé vagyok filmben, hanem aktív szereplő. továbbá van amikor majdnem tudok repülni, üldözéskor tudok visszacsapni, magas helyekről való esésekkor nem ér véget az álom.


mintha egyre több beleszólásom lenne a történésbe kb.

2017. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a MILD módszert ajánlom. Keress rá.
2017. ápr. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!