Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy álmom többször is...

Van egy álmom többször is megálmodtam már többféleképpen mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam hogy osztálytársam (akinek barátnője van) valamit mondott a barátnője bent volt kb mindenki a teremben és a fiú megkérdezte tőlem hogy tényleg mikor nézzünk meg egy filmet? utána mi a fiúval elkezdtünk beszélgetni róla hogy akkor hogy lesz meg kerestünk egy helyet ahol nincs senki és ott csókolóztunk meg mi titokba végig együtt voltunk aztán pár nappal később rámírt és azt mondta hogy a barátnője azt mondta neki hogy ne beszéljünk többet meg hogy tiltson fészen de még írta hogy de a szex jó volt veled és nagyon jól éreztem magam mindig
2017. ápr. 29. 08:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem arra utal , hogy nem szeretsz az életedben második helyet foglalni, két talppal állsz a földön és tudod hogy mit akarsz. Pozitív vagy negatív az álmod? :D vagy mit gondolsz ezekről álmodban? mit érzel?
2017. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami izgi álom lesz :(


Tetszik neked a fiú, gondolom, azért álmodtál/álmodsz ilyent.

2017. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 thoomas26 ***** válasza:
Nyilvánvalóan tetszik neked a szóban forgó osztálytársad (vagy valaki a közeledből), szeretnél hozzá közelebb kerülni, de félsz attól, hogy valami vagy valaki közétek állhat - ezt, a lelkedben zajló érzelmi folyamatot jeleníthette meg az álmod.
2017. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!