Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma érdekes módon háromszor...

Ma érdekes módon háromszor álmodtam az éjszaka folyamán, és mindegyik almomra tisztán emlékszem. Mit jelenthetnek az alábbiak?

Figyelt kérdés

1.egy közeli városban voltam a baráti tarsasagommal és osszetuzesbe keveredtunk a piacon, éjszaka volt, de a piac nyitva volt. 3 ismerosommel verekedtunk, akiket a helyi kocsmából ismerünk. Az osszetuzest mi nyertük.

2.egy családi összejövetel volt ahol azzal a lánnyal veszekedtem, aki nekem most tetszik. Edesanyamek probaltak leállítani, de mindhiába. Ezt követően megjelentek a nyomozók, nem értettem milyen ügyben keresnek, míg a szék alá mutattak, ahol minimális kábítószer volt elrejtve, bilincsbe vertek, elvittek a börtönbe. Ott egy ismeretlen srác volt a zarkatarsam, aki szintén focirajongo volt mint én. Mikor kimenot kaptunk, séta közben sok ismeretlen lánnyal találkoztam, akiknek bemutatkoztam. Ők nem rabok voltak, hanem vendégek. Az egyik kezembe adott egy lapot, amin az állt hogy másfél évet kaptam. Ezután megjelent egy börtönőr, aki elkezdett velem dulakodni, míg én egy rugassal a földre tiportam, egyáltalán nem ellenállt ennek. A lányok közölték velem és a sráccal hogy ez egy színjáték, pillanatok alatt kivisznek innen minket.

3.egy sötét helységben voltam mesterlövész puskát tartva a kezemben. Poloska volt a fülemben, melyben egy hang közölte, az a célom hogy szövetségi ugyokoket iktassak ki. Csakhogy a sötétségben senki sem jelent meg, én pedig a türelmetlen várakozás közepette elaludtam.


Annyit megjegyzek még, hogy soha nem voltam börtönben, fegyver közelében csak gyerekkoromban voltam.



2017. máj. 7. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, milyen lenne kapcsolatban lenni a lánnyal? Lehet, hogy a 2. erre utal. Mármint, hogy sokat gondolsz rá. Egyébként [link]
2017. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Az almoknak nincs jelentesuk. En is tobbszor almodok ejszakankent. Szeretek almodni. A rossz es jo almokat is szeretem, mert ugyebar mindegyikben van valami furcsa esemeny, vagy dolog. Ne foglalkozz ilyesmivel, inkabb az eletedre koncentralj.
2017. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. Talan azt h egy kozelgo akadajt lefogsz gyozni egy csoport (baratikor) tamogatasaval.

a 2. H ismet osszetuzesbe kerulsz, rosdzul jossz ki belole de egy igaz baratra fogsz talalni

3. Maradj eber, nem tudod mikor johet "ellenseg" kepletesen v valosan

2017. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem azt, hogy kevesebb akció filmet kellene nézned. :)
2017. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thoomas26 ***** válasza:
100%

Mindhárom álmod akciófilmbe illő, így feltételezhető, hogy a valóságban is szereted az ilyen filmeket, vagy legalábbis közel áll hozzád az ilyen akció dús életforma.

Az első egy vélt vagy valós problémádra utal az ismerősi körödből valakivel vagy valakikkel szemben. Erősnek érzed magad ahhoz, hogy te gyere ki mindebből győztesként.

A második arra utalhat, hogy nem vagy teljesen biztos abban, hogy a lány, aki neked tetszik, könnyen megszerezhető lesz-e a számodra. Nem vagy teljesen biztos abban, hogy sikerül-e igazán kapcsolatot kialakítani vele. Ráadásul mindvégig tudod, hogy annyi lány van még a világon...

A harmadik azt jelentheti, hogy szeretnél valamit megtenni, véghez vinni, de úgy érzed, valami hátráltat benne.

2017. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!