Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Újabban élethű álmaim vannak, mintha csak megálmodnám egy-egy napomat, és mikor felkelek olyan zavaros minden, nem tudom, hogy ez megtörtént-e vagy sem.

Múltkor azt álmodtam, hogy egy osztálytársamnak mindkét húga meghalt..Aztán mentünk azon a hétvégén, mikor ezt álmodtam, bulizni, és jött velünk az egyik húga is, én pedig nagyon feszengtem, mert attól féltem, hogy aznap fog történni valami.

Ha lehet úgy fogalmazni, ilyen vészjósló jellegű álmaim vannak, és ha a való életben eljutok egy hasonló élethelyzetbe, mint amit már megálmodtam, akkor feszengek..



2017. máj. 11. 10:42
 1/1 thoomas26 ***** válasza:

Lehetséges, hogy mostanában az átlagosnál jobban stresszelsz a mindennapokat illetően. Magadban, a lelked mélyén, tehát akár tudat alatt is, vészjósló gondolatok vannak, melyek az álmaidnak eképpen törnek a felszínre. Ha ezeket lerendezed magadban, képes leszel nem félni a mindenkori közeljövőtől, akkor ezen álmaid megszűnhetnek.

Ugyanakkor az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben olykor képesek lehetünk bepillantani a lehetséges jövőképbe. A negatív események fajsúlyosabb energiák, ezért ezeket sokkal könnyebben észlelhetjük. Így valóban elképzelhető, hogy megálmodsz egy negatív eseményt, mely később valóban bekövetkezhet vagy éppen be is következik. De félned semmiképpen sem szabad tőle. Egyfelől, mert az álmod idején akkor még csak egy lehetséges esemény volt, másfelől a félelmeddel, a feszengéseddel csak ronthatsz a helyzeten, megteremtve a tudatoddal nem kívánatos hatásokat. Másfelől, ha még egyszer sem vált valóra az ilyen jellegű álmod, akkor valószínűbb az, amit a válaszom elején írtam, hogy a valóságban jelenlévő félelmed jelenik meg az álmodban.

2017. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!