Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Valami víz melletti helyen üdültem a családommal. Valamiért kiderült, hogy egy fekete sárkány el fog jönni értem és meg fog ölni. Először féltem és mindig néztem a látóhatárt, aztán bebeszéltem magamnak, hogy ez lehetetlen. Felgyújtottam 3 kicsi mandulafát, hogy a sárkány ne jöjjön el aztán később megbántam. Végül eljött és én a szüleim mögé bújtam, de igazából semmi értelme nem volt, tudtam, hogy meg fog ölni. Volt nálam egy sárkányölő kés, amit a fejébe dobtam, de nem használt. A végére nem emlékszem, azthiszem eltűnt vagy én haltam meg.

2017. máj. 12. 08:36
 1/4 anonim válasza:
Ez azt jelentheti hogy félsz a saját szexualitásodtól, hidd el én már csak tudom 50 darab tapasztalatommal. Most hogy megvilágosodtam, rájottem, hogy a kaktuszokhoz vonzódom.
2017. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmod utalhat arra is, hogy félsz egy bekövetkező dologtól, és nem tudod rá a megoldást,tehetetlennek érzed magad emiatt.
2017. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sárkány értelmet mutat,pályaválasztás vagy munka,a te sákányölő késed pedig viszályt ezzel szemben.A halálod meg küzdelmet ezekkel szemben
2017. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thoomas26 ***** válasza:
A családodhoz köthető problémádra, félelemedre utalhat. Mintha félnél, hogy el kellene szakadnod a szüleidtől. Támaszt jelentenek neked és bizonytalanságot érzel, ha ez a támasz nem lesz már annyira közel.
2017. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!