Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt az, hogy álmomban...

Miért volt az, hogy álmomban idegeskedtem és revolverrel leakartam lőni egy csájvót aki az elött megerőszakólt egy lányt?! Azt' le es löttem!

Figyelt kérdés

Colt Anaconda volt a' típus (.44 magnum) ilyenem nincs ,de elárulom erre vágyom .

Asszem Makratetőn voltam Pécs egyik tetején és egy bokorból láttam ahogy épp erőszakol valaki egy szép lányt. Én ráordítok ,hogy fejezze be . Éppen végzött a' lejánnyal és csak úgy megalázva ,kegyetlenűl félre dobta.

Mondtam neki most megölöm . És akkor fegyvert fogtam rá meg üvőltöttem . Végűl csak megrugdostam volna amikór futni hagytam úgy gondóltam ,hogy vége és lelöttem .


Miétt álmodok én ilyet !?



2017. máj. 16. 17:07
 1/8 thoomas26 ***** válasza:
100%

Azért volt fegyvered és az a fegyvered az álmodban, mert arra vágysz, ahogy írod is, s ezt a vágyadat jelenítette meg az álmod.

Valószínűleg a valóságban is elítéled az erőszakot, legalábbis ezt a formáját, s szíved szerint így járnál el az azt elkövetőkkel. Tágabb értelemben, nem fogadod el az erőszak alkalmazását a gyengékkel szemben és szívesen fel is lépnél ez ellen. Az ehhez kapcsolódó érzelmeid öltöttek formát az álmodban.

Az pedig, hogy így, ilyen esemény képében álmodtad meg, jelentheti azt, hogy az elmúlt időben láttál/hallottál ilyesmiről, vagy csak a fentebb említett érzelmeidhez a tudatod, a tudat alattidból ezt találta analógiaként, ezzel "személyesítve" meg mindezt.

2017. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. máj. 16. 17:24
 3/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
100%
You are 200% nigga
2017. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi az nigga magyar vagyok én nem vagyok cigány vagy valami alantas csőcselék .

Ő hogy elmennék érted ! Nem, nem a' bátyámat küddením reád ! Nincsen es csak két testvírem . Én mennék el érted és prifi modszerekkel őlnélek meg !

(Kivéve ,ha messze vagy ,mert buszozom sajnos . )

Épűleteket ugrálok meg és nyom nélkűl es eltüntetem a' testödet te !!!

Könnyű névtelenűl szórakozni igaz !

Mondjuk belőllem elsőre kise' néznéd .

Gyökér !!!!!!! B_szad meg !!!!!

2017. máj. 22. 02:39
 5/8 A kérdező kommentje:
*Ó ,hogy elmennék.....
2017. máj. 22. 02:40
 6/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Jajj tezsvírem te itt ne! Kijön ukokabatyóm a megyeibű, puszta fejével megfejelte a washingtoni fehírházat, azt azé ül most. Ugyhogy vigyázzá me az interneten megnézem a házadat, google kiirja aztán tudom
2017. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nemtudod mi a' nevem . (Megsúgom nem

Velő Miklós mielött míg ilyes jutna az eszedbe .)

Jó lehet ez után már nem lenne jó . Miután "eltünnél " majd visszakövetník mit tevékenykedtél az interneten.

De ,ha most módomban álna simán , én profi vagyok .

És full magyar !

14/88

2017. máj. 22. 16:07
 8/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Tudoom mi a neved, te vagyol a Kérdező, írja ám úgyhogy nem csapsz bé. Nem vagyok én dzsugé gyerek és tudom ezt
2017. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!