Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elkábulás, drogok? Már megszok...

Elkábulás, drogok? Már megszoktam, hogy furcsa dolgokat álmodok, amik ráadásul pozitívan hatnak rám. Előző este azt álmodtam, hogy egy erdőben vagyok és valamit az arcomba fújnak amitől elkábulok.

Figyelt kérdés

Utána pedig egy székben ülök, a karjaim tele vannak tűkkel, amik mintha valami "kábítószert" fecskendeznének belém.

Végül kitéptem őket a karomból, meg megszöktem, de nem ez a lényeg. Soha az életemben nem ájultam vagy kábultam el (nem hogy drogoztam, de még nagy mennyiségű alkoholt sem ittam), ráadásul ez a kábulás, mint említettem valahogy "boldoggá" tesz.


Hasonló álma volt már vkinek? Vagy valami magyarázat, ötlet? Sokáig gondolkoztam, hogy kirakjam e mert azért nekem egy álom elég személyes úgyhogy csak óvatosan. De szívesen várok bármilyen választ.



2017. máj. 21. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől lesznek az álmok általánosságban személyesek?
2017. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy álom ez?
2017. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előző olyasvalaki, aki érdeke szerint akár a fordítottját is állítja, mikor mit. Mindig érdeke szerint.


Ha az az érdeke, hogy arra célozgasson:

"biztos, hogy valóság??

Nem csak hallucináltál??",

akkor meg azt mondja.


Itt meg a fordítottját.

A lényeg, hogy alap nélkül lejárathasson másokat, amikor érdeke kívánja. Köpönyegforgató sunyi.


Ennyit erről.

Jellemtelen.

2017. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd leírom most dolgom van ,nincs időm .

Lehet az idegenek voltak ,míg ,ha nevetségessen is hangozik !

2017. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Válaszoló.

Általánosságban nem tudom, de nekem minden álmom személyes mert még ha nem is teljesen értem, vmi jelentése van számomra + talán mások nem értenék meg, sőt biztos vagyok benne hogy nem értik meg, hogy mit érzek egy-egy álommal kapcsolatban.

2017. máj. 22. 12:07
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló!

Nem értem mit értesz ez alatt. Valóság nem lehet és mivel este volt és aludtam, 100 százalékos bizonyossággal mondhatom hogy álom volt.

2017. máj. 22. 12:09
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Válaszoló!

Habár, ha jól értelmeztem kommentedet az előző válaszónak intézted, aki csak egy egyszerű kérdést tett fel. (Habár mint előbb írtam nem nagyon értem). Mindenestre hamár rátaláltál a kérdésemre, érdekelne a véleményed vagy bármi az én eredeti kérdésemmel kapcsolatban

2017. máj. 22. 12:24
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4. Válaszoló!

Várom válaszod, akármilyen elvetemültnek is hangzik

2017. máj. 22. 12:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy a fújás(álom első fele) valszeg egy filmből ered...Split ha valaki látta... Még várok válaszokat :)
2017. máj. 25. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:

A' szürkék és egyébb idegen lények képessek módosítani a' tudatod ! Gujmánokkal és szürkékkel végeztetik ezeket a' munkákat ,de többek közt azért csinálják ,hogy főlhozzák az évszázezredek alatt elcseszett genetikáikat .

Képtelenek párosodásra ,érzelmek produkálására a' testük meg nyeszlet és gyenge . Sterill környezetett igényelnek .

Átfejlesztették maguk és egyépként a' mindensíg törvínyei es megtíltják mit csinálnak . "Ne keresztezz magadból új fajt ! " Ne módosítsd mások tudatát ! "

Ezeket nem tartatja be senki ... A' nőkből es a' lejányokból es 3 hónap után kiveszik a' pulyát aztat módosítják ...

A' róluk alkotott inváziós kép ,mármint ,ha csak ők akarnának inváziót az lenne a' legrosszabb . Ők "szélső baloldaliak " .

Ja nézd meg meg van-e lyuk a' szobád közepíbe vagy máshul a' padlón .

Egyenlőre ennyi akár rám is írhatol :

hatartetoimiklos@gmail. com

2017. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!