Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A nagymamám 2 hónapja halt meg rákban...És azt álmodtam hogy vele mentem iskolába.. (régen mindig vele mentem) Azt hittem ez a valóság .. De az arcát nem láttam de tudtam hogy ő az! Ugyan azt készítette reggelinek nekem az álmomban mint régen mindig... Szóval kezdem az elején: Szóval az álmomban felkeltem nálunk az ő lakásukban .. Ott állt előttem jó reggelt kívánt kérdezte hogy aludtam stb.. kérdezte mit kérek regglizni! Ugyan azt hozta mint régen a valóságban.. Utána ugyan úgy mentünk az álmomban iskolába mint a valóságban ugyan olyan volt.. viszont ugye az álmomban ott aludtam még egyszer nála.. És amikor felébredtem az álmomban ő ott sírt de ott nem láttam az arcát de tudtam hogy sír .. kérdeztem valami olyasmit tőle az álmomban hogy miért sír.. szó szerint ugyan olyan hangja volt mint régen..a valóságban.. és az álmomban csak sírt és utána nem volt semmi csak ültünk az ágyon és utána meg azt mondta az álmomban hogy szeret és hogy legyek jó és közben sírt ..és utána felébredtem.. Sajnálom hogy kicsit szűk szavúan írtam le de nagyon nehéz róla beszélnem mert ő nekem olyan volt mint egy második anya.. nagyon sokat voltam vele és nagyon nagyon szerettem és minden este sírok miatta mi közben ezt írtam most is sírok ..vagyis könnyezek..:(

2017. máj. 22. 19:07
 1/3 anonim válasza:

Előszöris részvétem. ;(

Amúgy szerintem semmi különöset sem jelent. Csak annyit hogy nagyon közel voltál hozzá és most hiányzik.

2017. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve haltak meg a nagyszüleim, és mindkettő "eljött" elbúcsúzni álmomban. Én legalábbis ezt érzem. A haláluk napja előtti éjjelen álmodtam mindkettővel, és reggel kaptam a hírt, hogy elmentek. Nem egyszerre haltak meg, ez az egyetlen álom ami közös.

Butaság talán, de én a mai napig azt érzem, hogy elbúcsúztak tőlem.

2017. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még szívesen olvasok hozzászolásokat ...
2017. máj. 23. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!