Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez jelenthet valamit?

Szerintetek ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiúról álmodtam akihez soha semmi közöm nem volt...illetve, régebben tápláltam iránta gyenge, felületes érzéseket, ám ez rövid idő alatt elmúlt. Bár a fantáziámból azóta nem kopott ki teljesen. Az álmomban éppen öltöztem egy sötét, ám jó hatású szobában ekkor bejött és nézett engem. Kérdeztem tőle mit csinál... azt felelte: "Miért, nem szabad?". Majd a következő "jelenetben" már az ágyamban feküdtem, ekkor félmesztelenül odajött hozzám, és megölelt. Először "félve" öleltem, aztán pár másodperc múlva már szerelemből öleltem az álmom szerint. Miközben szorított engem ezt súgta a fülembe: "Csak a harcosaimat ölelem meg." Ez után sokáig még kellemes biztonságérzet és szeretet kerített hatalmába. Gondolom az agyam sok dolgot összekutyulhatott, hisz akárhogy is nézem ennek semmi értelme... Lehet esetleg valamiféle mondanivalója, vagy csak egy "jópofa illúzió" lehetett véleményetek szerint?

2017. máj. 23. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok alomfejto meg nem is ertek ehhez, de szerintem csak eszedbe jutott aztan az agyad ezt krealta belőle :) nem hiszem hogy lenne nagyobb jelentősége, na persze ha így elgondolkoztal a dolgon akkor lehet érdemes lenne foglalkozni azzal a pasival ;)
2017. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem csapdája egyszerű. Kèpzelet ès bizonyosság. Aki rosszul választ csalódik. Ne azt a kèpet szeresd amit te festesz másról, hanem várd meg mèg az megfesti magáról.
2017. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jelent valamit:Amint szólásunk azt meghatározza a makk,és a röfi esetében.
2017. máj. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha valakiröl álmodsz az nem jelent különösebben mást minthogy vágysz rá,ennyi.
2017. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

De ez így nem igaz, ne haragudj kedves előző válaszoló, mert lehet néha olyanról is álmodni, akit a pokolba kívánunk.

Ha létező személyről álmodsz, azt valami kiváltja érzelmi vagy vizuális, vagy gondolati szinten, de nem feltétlenül tudatosan. Nem sok értelme lenne elemezni az okot, mert az végtelen számú lehetőségek tárházát nyitná meg, amihez egy élet is kevés.

Inkább az okozat a lényeg, hogy magadban egyértelműen tisztázni tudod e, milyen érzelmet váltott ki az álom ...

De a spirituálmisztérium része ezeknek a dolgoknak még csak max tízmillió féle nem bizonyított hiedelem, feltételezés vagy önigazolás ... fizikai síkon nem alátámasztott ...de egy biztos, amiről álmodsz, annak minden részletét láttad már, csak egy emlékezteti blokk ezt gátolja tudatosulni

2017. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Érdekes. Köszönöm!
2017. máj. 25. 16:04
 7/7 anonim válasza:

Még annyit hozzátennék, ez fontos :)

Álom szerinti érzelmek nem léteznek, azok is a saját valódi érzelmeid, csak egyrészt az álmok világában minden érzelem intenzívebb, ahogyan az érzékek is kifinomultabbá válnak a színek, formák , érintések, illatok , ízek és hangok irányában. Az álmok valóságot elevenítenek fel, csak éppen nem az éberállapot logikájának megfelelően... ott ugyanis az emlékezeti blokk nem működik tökéletesen , egyfajta szériahiba a teremtésben :D Ezt Dr Michael Newton amerikai lélekkutató pszichológus esettanulmányai támasszák alá :)

2017. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!