Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy helyről amit még...

Álmodtam egy helyről amit még sosem láttam azelőtt, majd 2 napra rá elsétáltam mellette. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy panel házról, meg a kapujáról van szó, tényleg sosem jártam ott, a szüleimet is megkérdeztem és gyerekkoromban sem, viszont amint megláttam rögtön eszembe jutott a szerdai álmom amit elfelejtettem felkelés után. Ijesztő, a nap is pont úgy sütött, a fekete kutya is, minden stimmelt, akár csak az álmomban. Eléggé megijesztett, ez mégis hogy lehetséges?

2017. máj. 27. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de van ilyen. Velem is nem egyszer megtörtént már, családomban mással is, ennél még durvább dolgok is. Pedig nem vagyunk ezoterikus beállítottságúak amúgy...

Van ilyen. Ettől nem kell megijedni, se agyonmagyarázni.

2017. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Megálmottad a jövőt. A lottószámokat elárulhatnád.
2017. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"amint megláttam rögtön eszembe jutott a szerdai álmom amit elfelejtettem felkelés után."

Az álmodat elfelejtetted, lehet nem is úgy volt, csak az agyad játszott veled és megpróbálja veled elhitetni, hogy igenis ezt álmodtad.

2017. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok olykor jövőbeli történéseket is megmutathatnak. Különösebb magyarázata nincs, hogy miért pont ezt álmodtad. Ez a Dejavu. Velem is történt már ilyen.
2017. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Velem még nem történt ilyen, de nem lehet hogy csak úgy emlékszel hogy ezt álmodtad? Mert az is lehet hogy valami hasonlót álmodtál, de nem pont ezt.
2017. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!