Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ébren vagyok álmomban?

Ébren vagyok álmomban?

Figyelt kérdés
Szinte minden egyes nap mikor álmodom tudom, hogy ébren vagyok álmomban. De nem tudok felébredni, ilyenkor mindig valami rossz élményem van mint pl megtámadnak de nem tudok kiabálni se mozogni. És hiában nyugtatom magam álmomban, hiába vagyok tudatomnál nem tudom felébreszteni magam. Legtöbbször ez történik álmomban, hiába kiabálok nem jön hang, vagy épp képes vagyok repülni.

2017. máj. 28. 21:00
 1/10 anonim válasza:
Tudatos álmod volt.
2017. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ezt úgy nevezik, hogy alvás paralízis. Velem egyszer volt. Elég ijesztő elsőre, de megnyugtatlak, hogy semmi baj nincs, két oka lehet. A hátadon alszol vagy az hogy stresszes vagy. Mikor egyszer velem megtörtént nem tudtam mozogni, úgy éreztem, mint ha valami az ágyhoz nyomna. Egy hang se jött ki a torkomon, utána az ágyam "hirtelen megindult, azt hittem, hogy vele együtt elrepültem." Mikor alszol a tested úgy szabályozza magát, hogy bénít és némít, hogy alvás közben ne csináld azokat a mozdulatokat és hangokat, mint álmodban. Ez ilyenkor megzavarodik, felkelsz, de ez a bénítás-némulás meg tart. Nyugodj meg, és elalvás előtt 3 órával ne egyél!
2017. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor èrezz magad elè egy szakadèkot ès ugorj le. Így tudsz felèbredni. Abban a világban isten vagy ès kedvedre formálhatod mert lènyegèben te vagy az egèsz.
2017. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát igen elég sz@r dolog. :D Előző módszerét viszont nem ajánlom. Nehogy egyszer véletlenül a valóság és az álom egybemosódjon. :D
2017. máj. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt ilyen.... rohadt sz*r érzés.
2017. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak rossz egy ilyen álom, ha csak emlèlszel rá, de nem uraltad.
2017. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Velem olyan volt hogy ugymond próbáltam visszaaludni és akkor gondolkodtam a nap eseményein vagy ami a fejemben járt és aludtam de éreztem hogy fent vagyok..🙍közbe álmodtam vagy nem tom…és próbáltam felébredni de egyszerűen nem tudtam...mi lehet ez?
2017. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is voltak ilyenek.

ilyenkor nem tudsz magad elé képzelni szakadékot. Tudom, hogy az álmomban vagyok, de ilyenek nem jutnak az eszembe.

ilyenkor minden szürkére vált, és minden nyomott lesz.

2017. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt velemi is 2 vagy 3x elég rossz.

Az viszont kimondottan frusztráló amikor rájössz álmodban hogy álmodsz akkor én probalom valami izgisre forditani az eseményeket de rendszerint felébredek.

2017. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha tudatas vagy almodban igazabol nincs mitol felned hisz tudod hogy csak alom. Ha megis fel akarsz ebredni fixáld a tekinteted 3-5 masodpercre pl: nezd a kezed addig mig fel nem ebredsz. Az alom alltalaban REM fazisba tortenik ahol a szemed gyors mozgast vegez ha fixalod a tekinteted ez a mozgas megall es felebredsz.
2017. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!