Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban a szemem láttára...

Az álmomban a szemem láttára ölték meg a szüleimet. Az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egy számomra ismeretlen illető végezni akart velem. Befutottam a szüleimhez hogy segítsenek, de Őket ölte meg helyettem. Mikor hallottam hogy valami olyat mondott, hogy "remélem szeretitek a kést" levettem a szüleimről arcon ütöttem minden erőmből és halálra vertem. Miután ez megtörtént, a földön ültem sírva és néztem a véres kést. Ezután elkezdtem kiabálni hogy "miért pont ők?!" és ehhez hasonlókat. És úgy sírtam, mint még soha. Pont mikor rávették volna magam hogy megnézzem Őket, (rajtuk volt a takaró) felkeltem. Olyan valóságos volt. És az a durva az egészben, hogy mindez nem ott játszódott ahol most élünk. Hanem ahonnan anyukámmal elköltöztünk még 3-4 éve. Amúgyis​ félek abban a házban...

2017. jún. 1. 06:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Rávettem volna magam*
2017. jún. 1. 06:18
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Valamiféle rossz dolog fog bekövetkezni a szuleiddel. Mostanában félsz is ettől. Az pedig hogy abban a házban történt, ahol félsz, ez is a félelem, az aggódás jele.
2017. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért történne rögtön rossz dolog a szüleivel? jaj..

A halál egy korszak lezárulását is jelentheti. Például volt valami ami nyomasztotta őket, akár az anyagiak, vagy bármi más, és az most megszűnhet. Ugyanakkor azt is szokták mondani,hogyha valakit látsz meghalni álmodban, annak az illetőnek hosszú élete lesz.

2017. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álmok a jövő előhírnökei, ez tehát azt jelenti, hogy a szüleidet a szemed láttára fogják megölni.
2017. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy az a bizonyos korszak lezárulása vagy az, hogy sokáig fognak élni. Tényleg volt egy dolog ami miatt aggódtak, mégpedig az, hogy megbukik a suliba év végén. De sikerült kijavítani, szóval szerintem ez nevezhető egy korszak lezárulásának. Az viszont nagyon igaz, hogy félek elveszíteni Őket -főleg Anyát- mert nagyon fontosak nekem.

Köszönöm szépen a segítséget.

2017. jún. 3. 02:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Megbukok*
2017. jún. 3. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!