Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a kutya az álmomban?

Mit jelent a kutya az álmomban?

Figyelt kérdés

rengeteg kis kölyök kutyáról álmodtam.álmomban ki kellet választanom egyet de nem tudtam hogy melyik legyen,aztán mire eldöntöttem hogy melyiket szeretném,addigra az sehol sem volt és kétségbe esve kerestem de már nem találtam.

ez mit jelenthet,ha egyáltalán jelent valamit?


2010. máj. 18. 12:06
 1/2 anonim válasza:
53%

Szia!

A kutya jelentése, hogy egy barátod elárul...

Egy időben én is sokszor álmodtam kutyákkal.

2010. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! A kutya jelentése több féle is lehet egy álomba, attól is függ hogy milyen helyzetben találkoztál a kutyával. Általában Hűséget, vagy éppen árulást jelent. De utána néztem könyvben is "KUTYA - Hűség, de átvitt értelemben hűség, kitartás egy rossz elképzelés mellett; nehezen felejtesz, és hajlasz a rosszra inkább visszaemlékezni, mint a jóra. Kutyaharapás: ha téged harap - tartasz egy ellenséges lépéstől; ha mást harap meg szemed láttára egy kutya bosszút forralsz. Ismeretlen kutya, ha az öledbe telepszik vagy melléd szegődik: kéretlen szívesség. Régi kutyád, ha álmodban visszatér: szégyelled magad, hogy valaki után még mindig vágyakozol, nem tudod elfelejteni. Saját kutyád, ha ellenségesen viselkedik: igazságtalan voltál valakivel, aki nálad gyengébb, vagy neked kiszolgáltatott. Farkaskutya: nem egyértelmű érzések." Remélem sikerül segíteni
2010. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!