Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Családtagok halálával álmodtam...

Családtagok halálával álmodtam. Azóta a sírás kerülget és nagyon félek. Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Ma reggelre azt álmodtam hogy anyukám és a tesóm meghaltak de szellemként visszajöttek és a konyhánkban beszélgettem úgy velük. Mondták hogy érzik a hideget-meleget így is,meg tesóm mondta hogy nem tud felemelni így dolgokat. Örültem hogy tudok velük így beszélni, ezért felmentem az emeletre hogy szóljak erről apának. Neki mondtam hogy nem bírom elviselni hogy ők meghaltak ezért öngyilkosságon gondolkodom, erre azt mondta apa hogy ő is.

Borzasztó volt. Azóta hányingerem van. Hogyan tudnék túllépni ezen? Rettegek nehogy elmenjenek itthonról...


Egyébként nincs semmi lelki gondom, teljesen rendben vagyok. Nem értem hogy álmodhattam ilyet :((


2017. jún. 9. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

En egyszer azt almodtam, hogy leszbiztem az anyammal, nem vicc. De mivel eloben nem tortent meg, gyanitom, a tied se fog. Par ora, es elmulik a kellemetlen erzes.

Amugy eleg nebantsvirag lehetsz, ha ennyitol kikeszulsz.

2017. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Nebántsvirág csak azért, mert ettől kikészül? Arról még nem hallottál, hogy vannak olyan emberek, akik fogékonyabbak az álmokra?


Én egyszer azt álmodtam, hogy az egész családom meghalt, úgy, hogy 13 voltam, amikor faterom elment, ez az álom pedig jóval később történt meg. Ja hogy én is akkor nebántsvirág vagyok ennyitől...


Kérdező, annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg élvezni az életet, ne aggódj ezzel az álommal, tölts minél több időt a szüleiddel! :)

2017. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: köszönöm! Aki rosszul érzi magát abba bele kell rúgni még egyet! De mondd már el minek írsz akkor ha csak bunkóskodni meg megbántani tudsz? Leszbizz akkor anyáddal. Ilyen bunkó embereket basszus.. Igenis megviselt így is hogy elveszíthetem a szüleim. Tényleg egy szerencsétlen vagyok mert szeretem őket és a tesóm. Igazad van. Legyen mindenki egy tuskó, ne is foglalkozzunk egymással...



#2: Igen borzasztó érzés volt. kicsit megnyugtattál. Köszi a válaszod :)

2017. jún. 9. 09:48
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha egy szimpla álomtól ennyire kikészülsz, mi lesz ha tényleg meghalnak?

Mert előbb-utóbb mindenki meghal.

2017. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
83%
Én is álmodtam hasonlót többször is.Engem is nagyon megviselt,napokig az álmok hatása alatt voltam.Tényleg borzasztó ilyet álmodni!Mást nem tudok mondani csak annyit,h.néhány nap és jobb lesz!
2017. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%

De miért kell bántani a kérdezőt? Miért vannak ilyen tuskó emberek?

Tényleg vannak olyan valósághű álmok amik megviselik az embert néhány órára vagy arra a napra. Egyes válaszoló: anyáddal leszbizés nem ez a kategória!

Én sem értem miért kell valakibe még egyet belerúgni ha egyébként is szomorú. Gondolom az ilyen élettelen barmok örülnek ha nem csak nekik rossz hanem másoknak is :)

2017. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen azt én sem értem hogy egy ilyen kérdés alatt is miért kell belém kötni meg leszólni. Semmi bántót nem írtam.. de ha valakinek ettől szebb a napja hogy itt bunkóskodjon az őt minősíti. Aki nem tud érdemben hozzászólni az pedig nyugodtan továbblapozhat.


Nyilván egy álom miatt nem leszek depressziós és elmebeteg sem vagyok. De azért az megdöbbent hogy egyes emberek milyen érzéketlenek.


A rendes válaszokra mentek a zöldek. Nekik szép napot!

2017. jún. 9. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
A szólás úgy mondja, akinek megálmodják a halálát, az sokáig fog élni.Bízzál ebben.
2017. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) már próbálom elfelejteni!
2017. jún. 9. 13:19
 10/12 thoomas26 ***** válasza:

Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben a lehetséges jövőkép előre látása is előfordulhat.

Azonban bármi rosszat is álmodtál, megijedni semmiképpen sem szabad tőle. Egyrészt lehet, hogy nem is jövőálom volt, másrészt ha az is volt, az csak egy lehetséges változata annak.

Ha félelemmel reagálsz, csak rátetézhetsz egy ártatlan álomnak azzal, hogy eztán így gondolkozol, ilyen energiákat vonzol magad köré.

Az álom a legtöbb esetben a tudatalattidból táplálkozva mutatja be az aktuális lelki állapotodat. Ha tudatosan nem is érzékelsz olyat, ami ezt okozta volna, még nem jelenti azt, hogy nincs is benned, ami ezt kiváltotta.

A legjobb amit tehetsz, nyilvánvalóan az, hogy túllépsz rajta és annyit töltesz boldogságban a családoddal, amennyit csak lehetséges.

2017. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!