Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Olyan mintha tényleg megéltem volna.

Figyelt kérdés

Az egész lépcsőzéssel kezdődött, felfelé mentünk én és a párom.(számomra az életben ismeretlen férfi)

Terhes voltam, bár még nem volt szemmel látható, valahogy mégis tudtam. A metróban kötöttünk ki, a sínek mellett ahol a többi ember is várakozott. Hirtelen egy hangos zúgást hallottunk és minden ember egy másodperc alatt a földre feküdt, mintha valamilyen támadás lenne. Ez volt az első álmom. ami olyan valóságos volt, hogy képes voltam benne gondolkozni. Az első gondolatom terrortámadás volt. De végül nem történt semmi. Nem jött a metró, csak egy kis, színes változat, mintha gyermekmozdony lett volna, vagy hasonló. Befutott a sínekre mi pedig beszálltunk. Kettő hely volt egy fülkében. Én és a párom beszálltunk egybe, emlékszem megfogta a kezem, félelmetesen élethű volt a groteszk, elvont részektől függetlenül, éreztem ahogy megérint és átkarol, éreztem ahogy süvít a szél az alagútban. Hirtelen víz öntött el mindent és a felszínen találtuk magunkat. A sok ember mind egy apró magas lépcsős építményre tömörült az özönvíz elöl. Az építmény egyik oldala felől füves területet láttunk fákkal. Volt velünk egy kutya is aki hűségesen az emberek mellett ült és vigyázta őket, amikor valami neszt észlelt a bokrok és fák felől rögtön jelzett. A fák mögül előlépett egy idősebb ember és italt (teát?) hozott a páromnak. Az apja volt, még azt is tudom, hogy Kevinnek hívták, de a Kev-et kedvelte. Elfogyasztotta az italt és furcsán kezdett viselkedni. Szinte teljesen átalakult. Egy idegen lénnyé változott legjobban farkasra, pokolkutyára hasonlított. Nem ellenünk fordult, hanem a saját apja ellen. Most is érzem a szorongást. Nagyon féltettem a párom akkor is és a metróban is, mert biztosan, őszintén szerettem az álmomban azt a férfit. Az életben csak egyszer voltam szerelmes és ez pontosan ugyanolyan érzés volt, ami megrémít. Még sosem volt ilyen valóságos álmom, amikor felkeltem hiányérzet fogott el, hogy nincs mellettem. Mintha ismertem volna/ismerném, de mégsem. A nevére nem emlékszem, de arra igen, hogy elhangzott.

Emlékszem az érzésre amit kiváltott és az semmihez sem fogható. Most azt kívánom bárcsak újra láthatnám, mert ilyenbe még nem volt részem. Körülbelül 15 órát aludtam aznap amikor ezt álmodtam, ami szintén még sohasem esett meg velem. Válaszokat szeretnék, mert már arra is gondoltam,hogy lehet nem is csak egy sima álom volt...

Köszönöm a segítséget!



2017. jún. 20. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álmaid tudatalattidból táplálkoznak, tehát azt a férfit akivel álmodtál, te már láttad valahol az életed során. Az álmod valószínűleg minden tekintetben egy párkapcsolathoz való hozzáállásodat tükrözte. A bekövetkezett kis katasztrófa után rögtön megjelent egy kutya, ami a hűséget jelképezi. Tehát te úgy érzed, ha probléma adódna a párkapcsolatodban, hűségesen kitartanál a párod mellett. Az pedig, hogy az álmodbéli párod az apja ellen fordult, lehet hogy már átéltél ilyet egy korábbi párkapcsolatodból, és ez tört most felszínre, vagy pedig olyan pasit szeretnél magadnak aki teljes mértékben melletted kell hogy kiálljon, még ha közted és a családtagjai közül kell hogy válasszon. Természetes, hogy egy ilyen álom után azt érezted, hogy hiányérzeted van, mert jelenleg szeretnéd, ha lenne párod. Remélem tudtam segíteni:))
2017. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!