Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha már két hete...

Mit jelenthet ha már két hete folyamatosan arról álmodom, hogy meleg kapcsolataim vannak? A meleg párom arcára sosem emlékszem, de mindig olyan jó hozzábújni, az egész álom teljesen romantikus.

Figyelt kérdés
Párom nincs,és a való életben is meleg vagyok.
2017. jún. 20. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ,hogy kapcsolatra vágyól !

Semmi probléma ,ha meleg vagy a' kedvenc énekesem Rob Halford is meleg ,de ő soha nem volt fölvonúlni !

Ha te sem vonúlsz föl semmi baj sincsen sok szerencsét az életben !!! Remélem megtalálod a' párod biztos kur_va nehéz lehet . Most gondóljatok bele nem csak bemész a' kocsmába ,keresel egy lejányt ,kivel beszélgetsz azt megtetszetök egymásnak össze jövtök hazaviszed ...stb. ...


Maradok tisztelettel: Miki

2017. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A felvonulás még szerintem is túlzás. Én nem reklámozom,hogy meleg vagyok,ha szóba kerül elmondom,de nem azzal indítom a beszélgetést
2017. jún. 20. 16:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a választ és a kedves szavakat :)
2017. jún. 20. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt jelentheti h nagyon vagysz a kapcsolatra. Vagy figyelj lehet azt is h hamar osszejon majd valami de azert tenni is kell :)
2017. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindent megpróbáloj,de melegként nehéz :D
2017. jún. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!