Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valóra válik?

Valóra válik?

Figyelt kérdés
Ha álmomban feltettem egy kérdést a jövőről és választ is kaptam rá.

2017. jún. 28. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2017. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges; sosem tudhatod:) Lehet, hogy csak álom volt, lehet, hogy nem; ez benne a játék, a trükk:) Na jó, amúgy egyébként vannak üzenet értékű álmok én is kaptam már olyasvalakitől, aki elvileg létezik, csak még nem született meg.: )
2017. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*de tisztán látszódott az arca, és nagyon határozottan mondta, amit mondott, még őt nem láttam egyébként a való életben, vagy csak nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de decemberben azt mondta nekem valaki, aki kommunikálni tud az angyalokkal, hogy ő egy létező gyermek, és akkor még nem született meg; lehet, hogy azóta már igen.
2017. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd meglátod.
2017. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thoomas26 ***** válasza:
90%

Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben a saját kis asztrál világunkban tartózkodunk és amelyben a mindenkori lelki állapotunk tükröződik vissza. A mindenkori vágyaink, félelemeink, traumáink törnek a felszínre, hogy azok így megoldódjanak és a lelkünk megnyugodjon. A legtöbb álmunk ezért történik és ennek megfelelően keresendők a jelentésük is.

Kisebb részben azonban előfordul, hogy kilépve a saját kis asztrál világunkból, belepillanthatunk az idő energiafolyamába. Láthatunk képeket a múltból illetve a lehetséges jövőből. Ugyanígy találkozhatunk is más lelkekkel.

A te esetedben nehéz megmondani, hogy fantáziád volt csupán vagy tényleg a jövőről kaptál információt. Ha elérkezik az a bizonyos időpont, melyről értesültél, meg látod, hogy miképpen és mennyire válik valóra. Tehát azt fontos leszögezni, hogy akár valóban is kaphattál az álmodban információt. De, hogy valóra válik-e, az akkor sem biztos, ha ez áll fenn. Hiszen a jelenleg is látható jövő egyes elemei csak lehetséges változatok, folyamatosan változhatnak, a mindenkori jelenben felszabaduló energiák következményeképpen.

2017. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár, de az esélye csekély. Ahogy annak is, hogy belém csap most a villám.
2017. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!