Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelenthetnek ezek az álmok?

Mi jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

A tegnap esti álmom 4 részletből állt, de olyan érzés, mintha nem 4 különböző álom lett volna, hanem csak egy, de nem emlékszem a 4 részlet közötti történésekre.


1. Volt osztálytársakkal nosztalgiáztunk, egy olyan eseményről, ami a valóságban nem történt meg.

2. Beszélgettem két barátommal az udvarunkon.

3. Lábspray... :D Bűntudatom volt, hogy "eljátszottam", elfújkáltam, és néhány napja vettem, de már majdnem kifogyott. (Tényleg vettem néhány napja, de nem fújkáltam el.)

4.Ez a leghosszabb jelenet. A kerti asztalunknál ültünk a szüleimmel és egy barátommal (az egyikük, aki a 2.-ban is benne volt). (Az asztal egyébként nem ott volt, ahol a valóságban szokott lenni.) Először itt is nosztalgiáztunk egy valójában meg sem történt eseményről. Arról, hogy a fiú ballagásán (a barátom, aki ott ült velünk) éhes voltam, és elloptam a táskájából egy szendvicset. Ezután a pokolról kezdtünk beszélgetni. Mind meg voltunk győződve arról, hogy a pokol ura (Sátán, ördög, Lucifer, vagy hívhatjuk bárhogy, az álmomban nem neveztük meg) emberi testben itt van a mi falunkban, és facebook-on láttuk is, csak alig emlékeztünk a nevére. A keresztneve beugrott nekem, aztán egy nyelvbotlás miatt annyira nevettem, hogy be kellett jönnöm a házba. Utána rögtön mentem is vissza, és az a bizonyos "pokoli" férfi már ott ült velük az asztalnál. Beszélgettünk, továbbra is a pokolról, de nem akartuk, hogy megtudja, minek is gondoljuk őt.

Ennyire emlékszem, talán a lopás és a pokol lehet két fontosabb eleme, ami jelenthet valamit, illetve az, hogy minden nálunk játszódott (kivéve az elsőt, ott a beszélgetés nem tudom, hol történt, de ez emlegetett esemény szintén minálunk.) Valamelyik részletét ha tudjátok/gondoljátok mit jelent, leírnátok nekem? Köszönöm előre is.

(Aki nem hisz az álomfejtésben, miért kattintott erre a kategóriára --> kérdésre??!) :)



2017. júl. 2. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Valakit megbántottál, és bánod. Kérhetsz tőle bocsánatot.
2017. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az 1. még megtörténhet.

a 2. a jelen állapotodra utal.

a 3. és 4. a múltadra hordoz jelentést.

Amennyiben jobbkezes vagy. Ha bal, vagy két kezes vagy akkor fordítva!

2017. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Balkezes vagyok, de ez miért függ össze az álmokkal?
2017. júl. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!