Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom,...

Mit jelent ez az álmom, amiben bennevan az exem és a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon furcsát álmodtam az éjjel. Hirtelen valaki által találkoztam az exemmel, majd mikor dumcsiztunk, bekapcsolódott a jelenlegi barátnője, de le se sz**ta, nem is érdekelte, hogy ott van- sőt szerelmemnek szólított és oda akart bújni ölelkezni hozzám. Én gyorsan elfutottam és felhívtam a páromat, megbeszéltük mikor találkozunk, de valahogy vègeszakadt az álomnak. Ez mit jelenthet? Már règ volt a kapcsolatom az exemmel, sőt nem szeretem és nem értem mit jelenthet, hogy közeledni akart hozzám, ha a szereti a csaját? Én minden álmomban hűen kitartok a párom mellett,nem is értem mirefel álmodok ilyeneket.

2017. júl. 21. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, gondoltál az exedre tudat alatt. Viszont tisztában vagy vele, hogy a jelenlegi párodat szereted, és ami volt, már elmúlt, ezért futottál el álmodban tőle.
2017. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat nyomot hagy az emberben, akkor is ha sikerül végleg elengedni. Néha-néha bizonyos dolgokról, élethelyzetekről eszünkbe jut az a bizonyos személy (főleg ha komoly, hosszantartó kapcsolat volt). Utána pedig az agyunk még játszik kicsit a gondolattal. Nem kell tőle megijedni, természetes dolog, nem biztos, hogy jelent bármit is. Az viszont nagyon jó jel, hogy a párodhoz "menekülsz" egy ilyen helyzetben. Azt jelenti, hogy szereted és jó a kapcsolatotok általában.
2017. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!