Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatero alom! Futok es nem...

Visszatero alom! Futok es nem faradok el. Mi lehet a jelentese?

Figyelt kérdés

Mar kis korom ota van egy ilyen visszatero almom hogy folyton futok es nem faradok el.Ez nem egy rossz alom neha meg egeszen kellemes is volt, szabadsagot ereztem, de altalaban mondjuk csak azert futok hogy eljussak valahova vagy csak kedvtelesbol stb.

A valo eletben nem jarok el futni, igy regebben azt hittem hogy talan levezetetlen energiaim vannak es csak ennek a kivetulese az almomban, viszont mostanaban nagyon sokat sportolok es mozgok meg is ujbol visszater ez az alom.Biztos van valami jelentese ha ennyiszer visszater,almodott valaki mas ilyesmit?

16



2017. júl. 26. 00:27
 1/3 NemTeljesenMindegy válasza:
Azt jelenti hogy te vagy az új Usain Bolt!!!!
2017. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ES TENYLEG KOSZONOM MOST MAR MINDENT ERTEK.Uj ertelmet kapott az eletem!!😂
2017. júl. 26. 15:10
 3/3 anonim válasza:
Probalsz elszaladni a problemaid elol vagy van egy olyan vagyad/almod amit el akarsz erni
2017. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!