Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az őszülő haj?

Mit jelent az őszülő haj?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és azt álmodtam, hogy az egyik rokonom (talán az unokatestvérem) észreveszi, hogy 3 hajszálam teljesen beőszült. Szólt az anyának és ott nevetgéltünk rajta, hogy milyen fiatalon kezdek őszülni.

Ez mit jelenthet? :o



2017. júl. 26. 13:32
 1/5 NemTeljesenMindegy válasza:
Az hogy fehéredik a hajad
2017. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit...
2017. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az őszülő haj bölcsességet jelent az ezóban.

Én is álmodtam valami hasonlót nemrégiben. Például felébredtem és elkezdtem a napi rutint. Tehát fürdés fogmosás, de éppen mosom a fogam, amikor észreveszem, hogy 4-5 ősz hajszál lóg a szememben. Mondom magamba "mi a szent szar folyik itt???!" Nos, akkor leesett, hogy álmodom, mert hát rövid hajam van és ez nem az én fürdőszobám. Szóval ezután felébredtem bölcsességet éreztem magamban, viszont nem tartott sokáig. Pár nappal később kiesett a két bölcsesség fogam. Lassan már azon töprengek, hogy egyáltalán volt e nekem egyáltalán bölcsesség fogam? Valószínűleg örök rejtély marad. 😏

2017. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stresszes életmódot folytatsz, vagy rosszak a genetikai adottságaid.
2017. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez csak egy álom volt. bármit jelenthet.
2017. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!