Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy olyan helyen vagyok, ahol biztonságban érzem magam, mindig máshol. Aztán azt látom, hogy a sötéteb helyekrlőől emberek jönnek elő. nem látom az arcukat, mert álarc van rajtuk.futni akarok, de nehéz a lábam. Oylan mintha a vízben futnék. egyre közelebb és közelebb jönnek, aztán látok egyet közülök, akin nincsen álarc, mikor kijön a sötétből látom az arcát, és tudom, hogy ismerem, egy közeli ismerősőm. Nem tudom, ki az, csak azt, hogy ismerem. Aztán mikor megfogná a kezem felébredek. Mit jelenthet? eZ EGY VISSZATÉRŐ ÁLMOM.. :/
2010. máj. 23. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. De ezt miből lehet kiköveztetni?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek xd

2010. máj. 23. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
lassan kéne egy "Mit jelenthet ez az álom?" alkategóriát csinálni az ezotérián belül, annyit floodoltok
2010. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az első mindenkinek azt válaszlja hogy ˝pénz áll a házhoz˝
2010. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy igazi kis Sherlock Holmes! Nagy puszi a homlokodra!
2010. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát örülnék egy kis máninak XD és a kis homlesnak ha eltudom intézni, akkor csináltatok egy ilyen kategóriát, de valaki plííz mondja meg mit jelent ^^"
2010. máj. 27. 18:54
 7/9 anonim válasza:
azt jelenti hogy egy nagyon jó barátod elárul(t)
2010. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Huh, ez elég furcsa és összetett álom. Az egyértelmű, hogy valami most nagyon nyomaszt, valaki lehet, hogy elárult és te menekülni akarsz a felismerés elől. Félsz valamitől, ami el fog következni, de te nem akarsz változtatni rajta.

Az álarc persze baljós előjel, valaki nem az igazi arcát mutatja, mint ahogy előbb is mondta az egyik válaszoló. Ezt az embert könnyedén elveszítheted. Veszélyes lehet, ha azonosul azzal, amit az álarc képvisel. Ha le tudja vetni: képes az õszinteségre is, rugalmas viselkedésre.

Vagyis eddig: valaki el fog árulni, de nyílt lapokkal játszva.

A víz a tudattalanban rejtõzõ energia szimbóluma, amely az élet keletkezéséhez, fennmaradásához nélkülözhetetlen. Forrása általában nem tudatos. Megjelenési módja utalhat problémára is (például piszkos). Alaktalansága miatt a Káosz szimbóluma is (amelybõl a Rend alakul, majd ismét szétbomlik). Nõi karakterû, a teremtés, a születés lehetõségét rejti.

A kézfogás az elfogadás, beletörődés, béke képe.

Azt hiszem kezd összeállni bennem, szóval íme a megfejtés, jól figyelj:

Valaki megakarja szakítani veled a kapcsolatot, akit te nagyon szeretsz és ragaszkodsz hozzá, kihasználja a naívitásodat, rossz a kapcsolatotok, de ez valamiért olyan csiki-csuki, amiből egyikőtök sem fog kilépni egy hamar - ez idő alatt te csak egyre rosszabbul leszel.

Puszi, remélem segítettem valamit. :)

2010. máj. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm..már kezdtem félni az álomtól, de így hogy tudom mit jelent, valamivel jobb..akkor figyelni fogok ^^

mégegyszer köszi :)

2010. máj. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!