Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért beszélünk álmunkban?

Miért beszélünk álmunkban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiért időnként önkéntelen mozdulatokat is végzel.
2010. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát erre én is szeretném tudni a válszt. Én már volt olyan hogy tapsoltam álmomban anya mesélte
2010. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én egyszer szájbarúgtam vhogy a barátnőmet... Persze nem direkt:/
2010. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz az hagyján. Barátnőm dúdolni szokott meg vezényelni. A vicc ebben hogy nagyon csendes, visszafogott, amúgy nem parancsolgat senkinek :)Mi megmosolyogjuk és azt mondjuk, biztos álmában éli ki magát, de persze tudományos választ nem tudunk :D
2010. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A tudományos választ nem tudom. Egyik barátnőm férje rendszeresen beszél álmában. Mindent elmond ami aznap történt vele. Vigyázzatok kikapós feleségek és hűtlen férjek tegyetek lakatot a szátokra.
2010. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Tudományos választ én sem tudok pontosan, de valami olyasmi lehet, hogy túl közel vagy az ébrenléthez. Mint az alvajáróknál gondolom. Alvás közben a test ki van kapcsolva, az agy pedig dolgozik elég rendesen, és pont azért kapcsolja ki a mozgást, hogy ne csináljon semmit. Akiknél ez valamiért felborul, vagy nem működik, ők járnak alva.

A párom is gyakran beszél álmában, ráadásul nem is magyarul, ha rászólok, akkor lefordítja nekem :P. De olyan is volt már, hogy megpróbált újraéleszteni miközben aludtam. Egyébként csak járkálni szokott és pakolászni.

2010. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Képzeljétek az én tesóm is szokott éjszaka álmában beszélni és járkálni, de egyszer még át is öltözött, és reggel nem tudta, hogy miért ez a ruha van rajta! =) :P
2010. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én kiskoromban álmomban járkáltam is...általában már csak beszélek, néha azért fel is kelek...am nővéremet szidom midnig álmomban xDDD:D múltkor a szobámban filmet nézett, én aludtam és állítólag felültem és elkezdtem mondani h mért ébresztett fel, ne nézzen így rám mert nem alszok, meghogy ne csukja be ajtóm mert zavar, erre ő kinyitotta én meg felkeltem és becsuktam:D utána visszaaludtam:D olyan is volt h nem magyarul beszéltem...ez azért furcsa és kellemetlen, egyébként amikor egy hetes kirándulás volt akk az első pár napom nem beszéltem de utána meg igen, furcsa
2010. máj. 29. 21:19
 9/11 anonim válasza:
az volt a furcsa hogy felultem en az agyban es elkeztem tapsolni es utanna enekeltem valamilyen nyelven és utanna szályba vágtam a tesóm és nem tudtam semmit de még az is furcsa hogy van egy onoka testverem es ö felkelt almaban koran reggel es (8-9kor) és mezitlabb elkezdett menni megfogtam és kérdeztem hova mész ö meg azt mondta megyek megyek megyek de a temetöbe akarta menni megfogtam oszt megutottem de nem kellt fel majd megfordult oszt szalatt utannam es meg haza vidtem oszt beloktem az agyba valahogy vissza aludt es az egeszrol nem tudott semmit na ez téleg nagyon furcsa.
2011. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
en meg almomban nyogok almoban de folyamatosan de nem hagyom abba na ez is fucsa
2011. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!