Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodhattam ezt?

Miert almodhattam ezt?

Figyelt kérdés
Tobbszor almodtam mar hogy mondjuk munkahelyen ulok, vagy baratokkal beszelgetek, es mutatni akarnak valamit pl a telefonon, de volt hogy egy kepet vagy a tajat mutattak. En pedig hirtelen mintha elvesztenem a latasomat, nem teljesen, de homalyosan latok... nagyon erolkodok hogy lassak barmit is, de nem megy. Nagyon frusztralt vagyok miatta, ugy erzem kicsuszik a kezembol minden. Az almom azert is nagyon furcsa mert pl dolgozni nem dolgozok, meg tanulok. A maganeletemmel is rendben van minden, ugy erzem.

2017. aug. 7. 23:42
 1/2 thoomas26 ***** válasza:

Lehet egy konkrétabb jelentése is.

Sokat vagy képernyő, kijelző előtt, s érzed is annak a szemedre való negatív hatását, s az ebből adódó, jövőre néző félelmed jelenítődik meg az álmodban.

Szimbolikusan jelenthet hasonlót.

Van olyan dolog az életedben, amit úgy érzel, nem tudsz megcsinálni. Szeretnéd, de egy tőled függetlenül jelentkező akadály meggátol benne. Vagy egy ettől való félelem.

2017. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mikor esedékes a munkába állás? Esetleg emiatt aggódsz, hogy hogyan boldogulsz majd a munka világában (beláthatatlan, bizonytalan jövőkép)? Talán amiatt is aggódsz, hogy bizonyos emberek mennyire becsülnek téged, mennyire fogadnak maguk közé. Esetleg a kiszolgáltatottságtól félsz, vagy attól, hogy félreértenek? Valahol mintha azt hallottam volna, hogy a digitális jeleket amiket ébren látunk, az agy nem képes úgy előállítani az álomban, pl. egy digit. óra számait nem látsz olyan tisztán álmodban vagy gyakran nem tudod leolvasni. Én pl soha nem tudok telefonálni álmomban ha vészhelyzetbe kerülök, csak nyomkodom a telefonom, de mindig elírom vagy nem is érzékeli a telefon. Az álmok tök gonoszak tudnak lenni néha. Amúgy ha ez visszatérő és zavar, akkor próbálj meg alternatívákat kigondolni rá, hogy hogyan enyhíthetnéd a helyzet miatti ijedtséged, frusztráltságod. Pl. visszatér a látásod, vagy csak azt mutatták, hogy behalt a telefon kijelzőjük, esetleg képzeld azt, hogy te csuktad be a szemed direkt, mert pihenteted.
2017. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!