Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom a volt barátomma...

Miért álmodom a volt barátommal? Miert haltam meg? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Csak ertelmes választ szeretnék kapni!!! Köszönöm!!


(megtetszett egy masik fiu, es miota láttam őt valahol, azota sorozatosan a volt baratommal almodom...)

Legutobb azt almodtam, hogy kamionszerusegek kozott futunk el idegenek elől. Én, a volt baratom és ketto masik fiu, akit egyebkent nem ismerek, de almomban jo baratunk volt.

Futottam én is..Szetvaltunk.

Egyszercsak kiertem egy ures helyre, ahova a volt baratom autoval ertem jott (o vezetett, hatul pedig a ket srac ult) . Mielott beszalltam volna, odaert a koma, aki uldozott minket, es azt mondta, hogy lelő, ha beülök. Megijedtem. Nem mertem beszallni, igy hat seperc alatt elfogott. Sirva szoltam a volt baratomhoz: Pisti segíts! ( A valosagban sosem mondtam neki, hogy Pisti, mindig Pistaztam..)

A koma a karomhoz tartotta a pisztolyt. Ki akartam venni a kezebol, e helyett viszont csak par metert hatraltam.(a volt baratomek a kocsiban sokkoskodtak) A koma lovott egyet. Megerintettem a nyakam, nem talalt el. Viszont aki mogottwm volt, azt eltalalta. utánna a második lövés emgem ért. Ekkor mar csam fentrol lattam magam, ahogy tiszta veresen fekszek és hirtelem felebredtem.


Hozzateszem, egy nehezebb idoszakon mentem keresztul par honappal ezelott, de mar egyaltalan nem vagyok pesszimista...nem is értem az almomat.

Mit jelenthet? Biztosan bír valami jelentéssel, hiszem mar mindem nap róla almodom, pedig mar nem szeretem .



2017. aug. 9. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Pasz. Regetegszer meghaltam már ès mindig egy szempillantás alatt felèbredtem.
2017. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thoomas26 ***** válasza:

Még mindig táplálsz valamilyen érzéseket a volt barátod felé, de valamiért úgy érzed, hogy nem lehetséges már, hogy együtt legyetek. Valaki vagy valami elszakított tőle, vagy valaki/valami nem engedi már, hogy együtt legyetek. Ennek a lelki folyamatodnak a kissé szimbolikus megjelenítse lehetett az álmod. A körülmények, a díszletek a világképedből táplálkoznak, melynek lehet a média (filmek) a forrása, vagy saját emlékeid.


Kisebb valószínűséggel, de lehetséges egy előző életbeli jelenet megálmodása is, amikor hasonló szituációban voltatok, mint amit most megálmodtál. Ha más nem magyarázhatja azt, hogy miért éltél meg egy halál közeli élményt álmodban, akkor valószínűbb ez a lehetőség. (Ezt csak azért írtam, mert érdemes elgondolkodni azon, hogy mi volt a kiváltó oka annak, hogy az álmodban nem úgy éltél meg egy halált, ahogy egy átlagos ember gondolja, hanem úgy, ahogy a lélek látja. Tehát végig gondolni, hogy volt-e ebben az életedben bármi olyan, láttál-e, hallottál-e ilyesmiről, ami ezt kiválthatta az álmodban.)

2017. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. aug. 10. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!