Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Két volt osztálytársammal álmodtam, akik a valóságban nem ismerik egymást: egyikük a jelenlegi legjobb barátom, másikuk egy lány, akihez mindig is vonzódtam, de ez nem talált viszonzásra.


Az álom első "képében" valamilyen iskolai táborban voltunk, ahol a legjobb barátom ült a padlón, és szánt szándékkal odapisilt (?), miközben jelen voltak olyan osztálytársaim is, akik nem ismerik a barátomat.


A másik "képben" pedig ebből a szobából kijőve egy csoportba kerültem a lánnyal és még két másik emberrel, majd egy tanár elküldött minket kettőnket, hogy egy ússzunk egy nem túl nagy medencében, ahol mi gyakorlatilag kettesben úsztunk körbe-körbe a medence partja mentén, de ellentétes irányban. A valóságban egyébként ez a lány sokkal jobban tudhat úszni, mint én (én közepesen tudok, ő profin), de az álomban ez egyáltalán nem jelent meg.



2017. aug. 15. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vágyálom, és a gyengeségeid tükre önmagaddal szemben! Merj Élni! Keresd fel életben,és szólítsd meg, mond, el neki, hogy érzel,hogy szereted! Tedd meg azt, amire vágysz! Mert az élet rövid, és kegyetlen! Merj nagyot álmodni,ne maradj le,lógj ki a sorból,de csak épp annyira,amennyire engedi a stílusod! Tegyél meg, minden szükséges intézkedést azért a célért,melyet kitűztél,magad elé! Ha még nincs célod, akkor kezdj el gondolkodni rajta, mert szorít az idő,mint,minden embert szorít,az idő! Álmok ide, vagy oda! Csak egy számít! Légy önmagad,légy Boldog!
2017. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!