Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha gyakran álmodok horrorfilmb...

Ha gyakran álmodok horrorfilmbe illő dolgokat, akkor valami súlyos lelki problémám lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodok olyan történeteket, amik simán elmennének egy zs kategóriás horrorfilmbe. Általában én vagyok az áldozat és úgy bontakozik ki a cselekmény, mint egy horrorfilmben. Tehát nem csak simán üldöznek a "szörnyek". Egyszer elmeséltem egy álmomat a barátomnak, és ő mondta hogy nagyon hasonló témában már rendeztek filmet. Pedig én azelőtt soha nem hallottam róla.

Azért is furcsa ez, mert az ismerőseim mind realisztikus dolgokat álmodnak, ami a minden napi életben is megtörténhet, akármekkora hülyeség. Csak én vagyok ilyen degenerált?


2017. aug. 16. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan, kedves Kérdező, nem vagy degenerált.


Ha túl sokat eszek vacsorára, akkor szoktam horrorsztorikat álmodni. Ne egyél semmit este hat után, és akkor is csak könnyen emésztető dolgokat.

2017. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valaki már írta itt régen, hogy az álmok gyakran azokat a tartalmakat jelenítik meg amik foglalkoztatnak minket.


Vannak tipikus álmok, amiket gyakran álmodnak. A menekülés is ilyen. Meg lehet figyelni melyik része a dominánsabb az álomnak, melyik a hosszabb, melyik részénél mit érzel.


pl az üldözés hogy ér véget, mit érzel akkor, mit látsz az üldözőn vagy üldözőkön, felébredsz azonnal vagy folytatódik az álom, mivel folytatódik, megváltozik-e valami, stb...

2017. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!