Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában egyre többet...

Mostanában egyre többet álmodom, hogy menekülök valaki vagy valami elől, vagy esetleg ki kell jutnom egy labirintusos elrendezésű épületből. Mit jelenthetnek ezek?

Figyelt kérdés
A tudatalatti mit akarhat ezekkel közölni?

2017. szept. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az életben menekülsz a problémáid elől és ezt akarja közölni veled a tudatalattid :)
2017. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy 1-es írja. Valóban ezt jelenti általában az ilyen jellegű álom. Persze jó lenne tudni, mi is ez a probléma. Tudatosítani kellene.


Érdekes lehetne figyelni ezt az álmot és a változását. Ha a való életben elkezdünk nyitni a probléma felé, akkor az álom is változni fog: nem feltétlenül megszűnik egyébként, bár ilyen is van (sikerül megmenekülni a ezzel vége). A probléma feldolgozásának kezdeti stádiumában pl átalakulhat olyanná az álom, hogy az illető a labirintus közepébe megy, nem kijutni akar belőle. Felismeri, hogy a labirintus közepén található fenevaddal kell megküzdenie (ld. Minotaurusz történet), nem pedig kimenekülni. Egy ponton akár már egy fonal is megjelenik az álomban, mely a kiutat mutatja, miután le lett győzve a szörny.


Persze alakulhat úgy is az álom, hogy könnyedén kijut az ember a labirintusból. Rájön a szabályra (pl. mindig balra fordulni),érti azt álmában. Ez is egy feloldás. Te az álmodban kijutsz a labirintusból? Vagy eltévedsz? Amikor menekülsz, sikerül elmenekülni? Ezt is fontos lenne tudni. Mert ha a menekülés sikeres, és ennek ellenére az álom folyton visszatér, akkor nem a menekülésen kell legyen a hangsúly! Akkor éppen hogy nem szabad elmenekülni, hanem szembenézni azzal az emberrel, aki üldöz, szembenézni a labirintus közepén a fenevaddal. Az álom jelezni fogja, hogy milyen szinten állsz a mostani élethelyzetedben.

2017. szept. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán a tudatalattid próbál meg szembesíteni téged a saját félelmeiddel.


Ha ilyen álomba csöppensz, akkor a legjobb megoldás lenne megállnod és szembenézned azzal, aki üldöz téged, majd megkérdezni, hogy mit akar tőled?


Persze, ehhez tudatában kellene lenned annak, hogy álmodsz. Vannak különböző spirituális technikák, amelyekkel elsajátíthatod ezt a képességet is.

2017. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legutoljára egy várszerű épületből bentről kifelé kezdtem el menekülni egy tőlem kicsit idősebb srác elől. (Én 21/f vagyok.) És amikor egy kicsit sötétebb átjáróhoz érkeztem, felriadtam.
2017. szept. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!