Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet és mit...

Miért álmodok ilyet és mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ,hogy barátnőmmel elmentünk együtt bulizni...

Valahogy elhagytuk folyton egymast majd ujra talalakoztunk megint elvesztettük egymast ,hogy holvagyunk,aztán pedig találkoztam egyik ismerősömmel ahogy kerestem a párom, megkinalt par darab csokival, majd bevagta ,hogy az drog, őt 1 is kiütötte és én ettem 4 et, nevettem rajta mert nem éreztem semmit meg csak csoki volt. Aztán pedig rátaláltam barátnőmre, semmit nem ütött még a "cucc" ,elmentünk sétálni és összekaptunk egy picit, kibékültünk és folytattuk a sétát majd beütött a "cucc" és nem emlékeztem semmire ,hogy mit történt, 4-5 óra lehetett az álmomban, és nem volt ott velem, kishíján otthon voltam és úgy volt jön házzánk a buli után de nem volt velem, hiába írtam/hivtam nem vette fel, kerestem őt és nem találtam sehol.Mit jelenthet ez az álom? :c



2017. szept. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mèg gyerek vagy.
2017. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelmetlen válasz helyett inkább lapoztál volna tovább, haszna nem volt :) Viszont igen, fiatal vagyok még ez igaz :) 18/F
2017. szept. 18. 19:07
 3/3 anonim válasza:

Szerintem félsz, hogy elveszíted - ez akár tudatalatti félelem is lehet.

Főleg attól tarthatsz, hogy te csinálsz valami hülyeséget, amitől ez bekövetkezhet.

Nekem ez jön le az egészből, de persze ez saját meglátás. :)

xx

2017. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!