Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a születéssel...

Mit jelenthet ez a születéssel kapcsolatos álmom?

Figyelt kérdés

Álmomban szülés előtt álltam, a szülésznő épp mondott valamit az orvosnak, de rébuszokban beszéltek, nem értettem, mit mondtak egymásnak, de gondterheltnek tűnt az orvos, mint aki valamit titkol, ezért kerek-perec rákérdeztem, hogy miről beszélgettek, mire a szülésznő tárgyilagosan közölte, hogy meghalt a babám a méhemben, de meg kell szülnöm. szerintetek ez mit jelent? Álmodni halállal tudtommal nem jelent rosszat, szüléssel álmodni meg valami ötlet, elhatározás megszületését jelentheti. De ebben az esetben meg sem született ugye a cselekedet, el sem jutottunk a megvalósulásig. Szóval így mit jelenthet az álom, valaki tudja?


Nem vagyok terhes amúgy, szerintem nem is voltam a közelmúltban sem, rendesen megjött a menstruációm is. Volt már egy szülésem, maga a szülés nem volt túl jó élmény, nem tudom, összefüggésben lehet-e a szülésélményem az álombéli "meg nem szüléssel"?



2017. szept. 20. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A kozmikus múlt tudatossá válása kikerülhetetlen állomása a szellemi evolúció útjának.
2017. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lefordítanád ezt, kérlek, hacsak nem poénból írtad?
2017. szept. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!