Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » ÁLOMFEJTŐK, AKI TAPASZTALT!...

ÁLOMFEJTŐK, AKI TAPASZTALT! Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-park..


Fent van a sztori.


Ezzel a fiúvál álmodtam tegnap és mai is. Tegnapi álmomban kiröhögött, h jó poén volt, h azt írta szeretlek. De leírom részletesen az álmom tartalmát!


Tegnapi álmom: sétálok a suliban, a sötét folyosón a tornaterem felé. Ott ül Zoli. Én megkérdeztem tőle kissé ingerülten, h "Most mi van?", mert egyik héten szerelmet vall, másik héten le se szart. Mikor megkérdeztem ezt, valószínűleg költői kérdésnek szántam, ugyanis mihelyt végig mondtam a kérdést megfordultam és el akartam menni, de elestem a semmiben és éreztem, h nem én irányítom magamat, hanem valami nem hagyja, h otthagyjam Zolit. A földön félig sikerült felemelkednem (fekvőtámasz pózban) és hátra fordultam, hogy lássam. Zoli ekkor felállt és röhögött, ezt mondta: - Nagy poén volt (a szerelmet vallás), jót röhögtünk rajta XYnal (haverjával)! De amúgy cuki voltál (hogy érdeklődtem a hogy léte, baja felől stb.)! Aztán felébredtem.


Mai álmom: a büfé előtt állunk, szemtől szemben és írtó közel egymáshoz (mint akik smárolni akarnak) és ez hangzott el. Z: Zoli É: Én


Z:- Rendben! Sajnálom! Ne haragudj! Hülye voltam! Nincs kedved találkozni szombaton?

É: (felhúztam a szemöldökömet és úgy néztem, mint aki valamit vár tőle, majd ezt mondtam) - Hogy megint lemondhasd?

Z: (szomorúan nézett rám, majd ezt mondta) -Nem! Ígérem most nem fogom lemondani! Tényleg!

É: Biztos?

Z: Igen! Hiányoztál!


Ekkor felébredtem. Nagyon fura, h 2 este egymás után vele álmodtam. Fura, mert igazából nem tudom, h miért hagyott itt ilyen hirtelen. Le se szar, mintha mi sem történt volna. És most ezek az álmok is...


Légyszi, aki ért hozzá fejtse meg és írja le nekem az álom jelentését, üzenetét!


Előre is köszönöm!



2017. okt. 16. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. okt. 16. 20:37
 2/3 A kérdező kommentje:
2017. okt. 16. 20:37
 3/3 SkyOrton válasza:
Lány vagy, fiú vagy?
2017. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!