Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezekkel a...

Miért álmodtam ezekkel a szülinaposokkal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Okt 16 egy olyan lánnyal álmodtam akibe szerelmes voltam aztán nagyot csalódtam benne azóta is utálom azt álmondtam hogy a haverjaimmal jött és ott volt velük és a végén elköszönésnel velem nem puszizot és lenézet. Ez a lány tudni kell nagy hatással volt rám.

Felkeltem és azt láttam, hogy szülinapja van.


Okt 19 azt álmodtam hogy van egy gyerek akit annyira nem birok lakotelepen szoktak logni es koszono viszonyban vagyunk, aztan azt almodtam hogy a tarsasaga megverte az apamat meg még valakiket és én meg utána szaladtam hogy elkapjam elcsusztam a füben és nagyon elfáradtam a gyors sprintől aztán oda jött felém és pofán akart rugni de én levédtem aztán megint rugot aztán megint levédtem és a végén meg felboritottam és valamiért nem vertem szét a fejét vagy már nem emlékszem. Felkelek ma van a szülinapja.


Ez miért lehet?



2017. okt. 19. 09:08
 1/2 anonim válasza:

Hűha,ez komoly vizsgálatot igényel kolléga.


Ez ,egész érdekes álom,egyéb részletekkel talán még pontosabb választ is kaphatsz,


De ez hogy szülinap,hmmmmmm,hmmmmm,hmmmmm.

Köszöntsd fel őket! ;) :)

2017. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehogy is utálom mind a kettőjüket... amugy az utolsó óta nem történt velem ilyen álom
2017. nov. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!