Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt hogy...

Miért álmodtam azt hogy bántani akarják?

Figyelt kérdés

Szüleim decemberben haltak meg, 10 nap külömbséggel. Sokszor álmodok róluk, közösen is, de van hogy csak egyikőjükről. Legtöbbször nem tudom felidézni az álmot, csak a zagyvaságokra emlékszem. Ez az álom most tiszta volt, kivehető alakokkal, helyzettel.

A szülői házban voltunk, apuval, egyik gyerekemmel, és két idegennel. Ők akarták bántani, valamit kerestek a kertben, talán a házban is kutatni akartak.. megpróbáltam megakadájozni, zavartam őket el, és azt mondtam neki ott maradok vele. Egy nyári konyha szerűség is van a ház mellett, onnan mentünk fel a házba. Apu felment, menni akartam utána, lekapcsoltam a villanyt, de ahányszor léptem ki az ajtón vissza kapcsolódott. Az ajtót sem tudtam bezárni... Apu bement a házba, én körbe néztem hova tünt el a két idegen, mentem a kapu felé. Ott megálltam, néztem széjjjel merre lehetnek, elkaptak a kapun kívülről, húzták a kabátomat, gombolták ki , hogy valahogy elkapjanak. Ekkor ébredtem fel.

Bocs.. hogy hosszú lett.


2017. okt. 20. 08:54
 1/4 anonim válasza:
Fogós kérdés. Több oka is lehet...
2017. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 masni1 ***** válasza:
Valószínűleg tudat alatt magadat okolod, hogy nem tudtad a szüleidet megóvni a haláltól. Nem tudom hogyan, miért haltak meg, de Te biztosan nem tehetsz róla. Az önvád természetes velejárója a gyásznak. Nyugodtan bocsáss meg magadnak és fogadd el, hogy Te semminek nem vagy oka. Az élet néha kegyetlen.
2017. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsóka__ ***** válasza:
Az álmok a korábban velünk történt eseményekből vannak összekeveredve. Van aki meg akarja fejteni a tartalmát, de nincs köze a jövőhöz. Ha kellemetlen az álom, foglalkoztat valami, a figyelmed rajta van valamin. Stabilabb, nyugodtabb lehetsz, ha szedsz vitamint. Kalcium, magnézium, B vitamin segíthet.
2017. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az edzések végett szedek rendszeresen kalciumot, magnéziumot, és c vitamint is.

Valóban nagyon nehéz feldolgoznom az elvesztésüket.

Apu agyvérzést kapott, 83 éves volt. Anyu demens beteg volt, Őt tulajdonképpen az éltette, hogy apu otthon ápolja. Mivel nem lehetett egyedül hagyni, és én nem tudok a nap 24 órájában otthon lenni,"hirtelen meoldásként korházba utalta a doki, és onnam majd otthonba került volna... de tüdőgyulladást kapott, és meghalt....

2017. okt. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!