Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ennek a rémes...

VASSZAKÁLL kérdése:

Mi lehetett ennek a rémes álomnak a megfejtése?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy keszulődtünk a nagy családdal egy ebédre és az egyik unokatestvérem fennt maradt az emeleten és én utána mentem mikor felértem ő már szaladt lennt mellettem én meg még ott maradtam egy picit és egy félelmetes hang megszolal, hogy 3 év múlva ugyanezt fogod álmodni és leszakadtak. A másik pedig az volt hogy bementünk egy helyre ahol rabszolgák voltak és mindenki börtönben volt és mi gyorsan kimenekultunk,hogy nehogy minket is elkapjanak anyukám elaludt és addig jött egy lény ami nagyon hasonlított Jézusra és megkérdezte tőlem hogy ő halott e? És akkor én azt válaszoltam hogy nem de annak ellenére elvitte valahova.
2017. okt. 21. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes. Az álmainknak megfejtése nincsen . Egy másik világban vándorolsz a lelkeddel mire nappal jön visszatérsz a fizikai testedbe ide. Csak a halálkor a fizikai halálkor fog véglegesen eltávozni a lélek a testből és akkor -örökké álom vesz téged körül.
2017. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. okt. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!