Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom ugyanazokat?

Miért álmodhatom ugyanazokat?

Figyelt kérdés

Bár amit most álmodtam,azt azelőtt soha..

Régebben,amikor még nem volt autónk és vártuk a buszt,addig megnéztük a kirakatokat..volt egy lépcső mindig azon mentem a szüleim meg az alatta levő járdán és a végen talákoztunk..akkor még kicsi voltam kb 6-7 éves, most 23 .. már nem járkálok ott ..ezzel a lépcsővel álmodtam,de az a lépcső az álmomban másabb volt,meredek és eléggé instabil.. a buszhoz akartam menni,csak egyensúlyozni kellett azon a lépcsőn,nehogy lenoruljon.. és ott álltam rajta..

Aztán egyszer csak megcsörrent az ébresztő és véget ért..


2017. okt. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon tömören összefoglalva: az álmodból számomra úgy tűnik, kissé magadra hagyatva érzed magad. Mintha attól félnél, hogy valamihez, amit el szeretnél érni, egyedül nem vagy elég, mintha önmagad kérdőjeleznéd meg. És félsz, hogy nem érsz időben célba. Talán a legfőbb tanulság az álmodból: ne engedd, hogy a félelem megállítson.
2017. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lépcső a hobbidat, kellemes időtöltést jelképezheti. Félsz hogy ez a hobbi bizonytalan ideig tarthat, túl sok idődet elveheti és nem jut időd másra, lemaradsz valamiről miatta.
2017. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!