Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Figyelt kérdés

Kicsikorom óta sokszor álmodom a halálról, halott emberekről, gyilkosságról. Általánosban sokszor álmodtam, hogy az iskolámban voltam, de több tíz emeletes volt és a pincéje is kb. ugyanannyira mély volt, előfordult hogy ott halott emberek rángattak magukkal, egy halott, oszaldozó lány egyszer azt mondta nekem, hogy "ne félj... Én is beteg voltam. Segítek" és megfojtott. Semmilyen komoly fizikai betegségem nem volt, csak lelki.

Mostanában olyasmiket álmodok, hogy valaki hullákat hagy a kertemben, olyan emberek hulláit, akiket szerettem. Az exem, egy lány akivel kavartam, egy idősebb pasi akivel kavartam (biszex lány vagyok, igen) stb. Mindegyik brutális módokon meggyilkolva, az egyiket gázzal megölték egy autóban, amiben a családjával ült, a másiknak levágták a karjait és lábait, és át volt szurkálva a mellkasa, egy másiknak csak a feje volt ott, stb. Olyasmiket is szoktam álmodni, hogy valaki üldöz.

Ezek annyira rendszeresek, hogy szerintem egy éve nem volt jó álmom legalább. Nem tudom, mit jelenthet ez az egész. A depresszióból most kezdek felállni, és mégis most rosszabbodnak az álmaim. Ez jelenthet valamit?


2017. okt. 30. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Le kell győznöd a halálfèlelmet mert nem tudsz miatta szívből èlni.
2017. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy egyáltalán nem félek a haláltól. Rossz érzés álmaimban halott embereket látni, de ennyi, nem félek attól, hogy meghalok, vagy a szeretteim meghalnak. Eszembe sem szokott jutn. Néha a depresszióm miatt vannak olyan gondolataim, hogy jó lenne meghalni, de ez is nagyon ritka már.
2017. okt. 30. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szellem lehet a hàzatokban,aki próbàlja esetleg felhivni valamire a figyelmed.Ismered a hàz múltjàt?Esetleg történhetett ott valami rossz.Nem öltek meg ott valakit?Azt gyanitom a környeteteddel nem stimmel valami.
2017. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Apámék vették a telket még anno, azelőtt nem hogy itt, a környéken sem lakott senki, üres terület volt. Apámék voltak kb. az elsők, akik itt telket vettek, ők építették a házat is. De persze lehet, hogy még valamikor nagyon-nagyon-nagyon régen éltek itt, de akkor nem hiszem, hogy az a szellem autóban gázzal meggyilkolós dolgokat álmodtatna velem. (Bár nem tudom, ez hogy működik.)

Viszont van egy olyan fura érzésem itt, a szobámban néha, a tükröt is mindig letakarom, mert rossz érzés, ha szabadon van. Nem tudom miért.

2017. okt. 30. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A tükör felerősítheti a negatív energiàkat,ha lehet,vidd màsik szobàba.Vagy legalabb úgy helyezd,hogy ne làss rà az àgyból.Lehet az is,hogy radiesztéziai szempontból rossz helyen van a hàz.
2017. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tükör a szekrényemen van, így vettük, a szekrényt meg sajnos nem tudom arrébb vinni. De mindig el van takarva egy sállal.
2017. okt. 31. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!