Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelentenek valamit a terhesség...

Jelentenek valamit a terhességgel kapcsolatos álmok?

Figyelt kérdés

Mostanában többször is álmodtam már azzal, hogy egy közeli családtagom (vagy esetleg a macskám) terhes, és mi elvittük a kórházba, ahol megszülte a babát. Az egyik álmomban a kilencéves kishúgom volt terhes, és a kórházban elkezdett futkosni, mi meg üldöztük, hogy üljön vissza a helyére, mert mindjárt szülni fog. Ahogy visszaült a helyére, egy másik nő is megszülte a babáját, majd ezután a húgom is. Egy másik álmomban anyukám volt terhes, őt is elvittük a kórházba, ahol kisfiút szült, egy másik álmomban meg a macskámnak születtek kiscicái. Ebben három kiscica született, de csak egy élte túl, mert kettőnek a nyaka köré tekeredett a köldökzsinór és megfulladt.

Ezeknek az álmoknak lehet valami jelentésük?



2017. nov. 12. 11:30
 1/2 anonim válasza:

Én is álmodtam már réggebben ilyesmiket - hogy terhes vagyok, szülök, stb. Nekem a megboldogult nagyanyám azt mondta, hogy a terhesség azt jelenti, hogy valami teher nehezedik az álmodóra vagy annak családjára. Valami megoldatlan gond. Ha meg már megtörténik a szülés, akkor a probléma kezd ill. megoldódott.

Nem tudom mennyire segítettem? :)

2017. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, szerintem sejtem is, hogy mi lehet az a megoldatlan gond :)
2017. nov. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!