Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álom?

Chessbase kérdése:

Mit jelent ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom amiben mindig egy lányról álmodok. Egyszer sem láttam az arcát mindig titokzatosan ügyel arra hogy ne lásssam vagy én nem vagyok rá kíváncsi,nem tudom. Az álmok nem arról szólnak hogy akkor most na mehet a menet meg stb, pont ellenkezőleg. Hihetetlen nagy szeretetet érzek az irányából. Egy ilyen álom után egyszerűen tele vagyok energiával, csodás a kedvem és még sorolhatnám. Volt olyan hogy hátulról kb szorítva ölelt meg és nem akart engedni, legutóbb meg a sötétben volt egy pár másodpercig tartó érzéki csókunk. Ez az álom kb 1,5-2 éve jön olyan 2 hónapi rendszerességgel. Egyszerűen nem tudok rájönni. Lehet én nem veszek észre vkit a környezetemből vagy csak magába a tudatba lettem szerelmes és így testesül meg. Amúgy nem volt még kapcsolatom.


19/F



2017. nov. 22. 21:30
 1/1 anonim válasza:

Ez az álom vágy alapúnak tűnik.

Valószínűleg magányos vagy és vágysz egy ilyen álombeli valakire, egy kapcsolatra, szeretetre.

2017. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!