Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mamám többször megjelenik...

Mamám többször megjelenik mostanában az álmomban?

Figyelt kérdés

Több éve halt meg, viszont pár hete állandó szereplő az almaimban. Először csak a háttérben állt, nem szólt semmit, de végig figyelt, nem tudtam hozza közelebb kerülni. Utána viszont, volt egy olyan álmom, melyben csörgött a telefonom a kijelzőn pedig a neve és a képe volt, de ez annyira lesokkolt, hogy fel is ébredtem. A napokban pedig egy ugyanilyen hívásnál fel is vettem a telefont, beleszólt, de utána nem

Értettem mit mond. Valaki tudja esetleg, hogy ezek mit jelentenek?



2017. nov. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy sokat gondoltál mostanában a mamádra, és ugye álmunkban gyakran előjön az a dolog, ami nagyon foglalkoztat. Vagy nyersz a lottón.
2017. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam rá mostanában, ezért is lepett meg.
2017. nov. 26. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű megváltozott az életed és hiányzik a közelsége, bölcsessége, gondoskodása.
2017. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!