Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett? Új kezdet?

Mit jelenthetett? Új kezdet?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsát álmodtam, pedig nem nagyon szoktam álmodni.

Azt álmodtam hogy egy nagyon magas hegységben az egyik szikla tetején folyt egy nagy folyó .Én a barátaimmal kb 4en egy fa csónakban ültünk, és vitt a víz. Majd egyszer csak jött egy nagy vízesés, ahol mi elkezdtünk lezuhazzi. A vízesés aljánál autók voltak amik lángoltak, szóval alul tűz volt, és tudtuk hogy megfogunk halni. Aztán mielőtt a zuhanásból leértünk volna a tűzig felébredtem, szóval az álom véget ért, pedig kíváncsi lettem volna a végére.

Olvastam olyat hogy a saját halálunk álmodása, az valami új kezdet. Viszont nekem az is furcsa hogy az álomban csak tűz és víz szerepel. Lehetséges hogy tényleg valami ilyesmit jelent?



2017. dec. 6. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"pedig nem nagyon szoktam álmodni. "

Mindenki álmodik,egész éjjel,csak nem mindenki emlékszik mindre,sőt,a te esetedben ezek szerint semmire.Nem hinném hogy új kezdetet jelentene,mert felébredtél még mielőtt meghaltál volna,azaz még mielőtt földet értél volna.A jelentését nem igazán tudom sajna. :(

2017. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ezt a "nem nagyon szoktam álmodni" dolgot én is így értettem, csak nem tudtam h megfogalmazni 😁 :D

Amugy köszi a választ :)

2017. dec. 10. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A hegycsúcs az életcéljaidat jelképezi. Biztos sokat dolgoztál azért, hogy idáig jutottál. De a barátaiddal (4-es) természetszerűen együtt sodor az élet (csónakban) életerőd, képességeid, a férfiasságod (autó) elvesztése felé (tűz). Saját vélemény az alkohol, vagy gyógyszerek miatt.
2017. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso a valaszod, de 14 eves lany vagyok
2017. dec. 17. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!