Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » S. O. S.! Mit jelenthetett ez...

S. O. S.! Mit jelenthetett ez az álom? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Álmomban sötét, teliholdas éjszaka volt, viharral,sőt szinte már-már hurikánnal.Autóban utaztunk ,pont egy temető mellett haladtunk el , amikor megjelent a vihar..Az(amúgy csukott ablakon keresztül) valahogy pont a kezembe esett egy tenyérméretű koporsó..Pont beleillett a kezembe,mi haladtunk tovább az úton,egy sötét elhagyatott folyosókkal teli utcába értünk,ahol mondtam hogy "Menjünk vissza mert megszáll a szelleme"

Erre apukám:"Mi van,miről beszélsz?"

Én:"Itt egy koporsó a kezembe!"

-Milyen név van rajta?

Erre már nem emlékszem tisztán,de azt tudom,hogy "Gy"-vel kezdődött a vezetékneve és azt tudom,hogy Gábor volt a keresztneve... Ilyen monogrammú embert nem is ismerek..

Visszamentünk,és út közben emlékszem,letörtem a koporsó aljából egy kis darabot,és elkezdtem sírni,hogy "meg fog szállni emiatt a szelleme".. Visszaragasztottam és a temetőben egy hasonló nevű ember normál, valóságos méretű koporsójára tettem ezt a miniatűrt.Itt ért véget az álmom!

Ez az álom mit jelenthet????



2017. dec. 10. 15:35
 1/5 anonim válasza:
0%
Lidérces álom volt
2017. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
nem jelent semmit. ne aggódj
2017. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed? Általában szoktál szellemekkel foglalkozni? Esetleg volt dolgod velük?
2017. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány,17 és nem
2017. dec. 14. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kapkodtad el az álom végét? Könnyen megtaláltad a kis koporsó helyét?
2017. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!