Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban a házamban voltam,és ott volt egy általam utált ember,aki elől el akartam rejtőzni. Gyorsan berohantam a szobába,és az ajtő mögötti szekrénybe bújtam,és a benne lévő ruhákkal,lepedőkkel eltakartam magam,hogy véletlenül se vegyen észre. Viszont ekkor meg elkezdtem fulladni,kimásztam onnan és akkor már nem bújdostam tovább,mivel nem volt már a hában,akitől elbújtam.

2017. dec. 11. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány?Saját magad elöl menekülsz,nem bizol a saját döntéseidben...gondolom...

A fulladásra meg annyit tudok mondani,hogy biztos túlzottan betakaróztál az éjjel(fejedre is ráhúztad a takarót)és ezért nehezen jutottál levegőhöz.

2017. dec. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"az ajtő mögötti szekrénybe bújtam"


A szekrényben való bujkálás a szlengeben azt jelenti, hogy valaki titkolja, hogy homoszexuális - erre utal az álmod is.


A téged üldöző figura azt jelképezi, hogy félsz annak a lehetséges következményeitől, hogy bevalld magad és a környezeted számára, hogy meleg vagy, ezért szó szerint elbújsz a szekrénybe. A hétköznapokban lehet, hogy elhiteted magaddal, hogy jó ott neked, de az álmodban, a tudatalattid világossá teszi, hogy valójában kényelmetlenül érzed magad, és felszabadító érzés lenne coming outolni.

2017. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, ha álmomban nem bújkálok szekrényben, akkor nem vagyok homoszexuális? Megnyugtató.
2017. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan homoszexuális vagy, akkor valószínűleg nem fogsz ilyeneket álmodni. Vannak más jelei is a látens meleg hajlamnak az álmokban, de ez a szekrény-motívum az egyik legnyilvánvalóbb.
2017. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ház a saját személyiségedet, családodat jelképezi. A szoba a privát élettered. A szekrény az életed kellékeit tárolja. A fuldoklás a reménytelen helyzetre utal, vagyis nem tudsz elrejtőzni a félelmeid elől. Ez nem vezet célra.
2017. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!