Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ilyen álom?

Mit jelent az ilyen álom?

Figyelt kérdés
Az egyik lány osztálytársamról álmodok néha. Kilencedikben ahogy az osztályunkba jött tetszett, de már nem érzek iránta semmit. Mégis vele álmodok. Az álom: Egy szobában voltunk ketten ahol elkezdtük beszélgetni. Megkérdezte hogy vagyok, én mondtam jól. Ezután lehúzta a nadrágját és mondta hogy jöjjek. Én inkább kimentem a szobából és kimentem az erdőbe. Szabadnak éreztem magam, mert a természetben voltam egyedül. Utánam jött a lány és rám mosolygott. Ennyire emlékszem de biztos volt még több is. Amúgy az osztályban egyszer kétszer beszéltem vele és ennyi. 17f

2017. dec. 11. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A lelked mélyén még mindig tetszik neked...
2017. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Na jó, de ha a lelke mélyén tetszik neki, akkor miert hagyja ott még álmában is?
2017. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szexuális zaklatás, gúnyolódás. Úgy érzed a lány hajt rád. Birtokolni szeretne.
2017. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!