Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogyha az ördög...

Mit jelent az hogyha az ördög magával ragadja a testem egy részét (fej, karok)?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az ördög vagy esetlegesen egy démon fel emészti a testem részeit, azaz átalakult a fejem és a karjaim. Nemtudom megfogalmazni. Küzdöttem ellene vagy inkább akartam......ezt sem tudom. De azt viszont igen, hogy első próbálkozásra nem sikerült, de a második próbálkozásra egy démonná alakulitott és ezt követően pedig elragadta bizonyos testrészeim. Mind ezt egy tükörből néztem, azaz néztem magamat egy tükörben, és néztem azt ahogy szépen lassan egy tulvilági teremtménnyé változik az egész fejem. A szemeim uresek voltak akár az éjszaka de mégis tűzben usztak, a bőröm szine is megváltozott, a hajam kihullott...stb. De csak a testem változott!!! A lelkem továbbra is ugyanott maradt. Amikor "átváltozotak" a bizonyos testrészek akkor éreztem hogy a test már nem az enyém, a test egy börtönként szolgált ahol a lelkem raboskodott! És ez a valami mosolygott rám a tükörböl, aztán pedig pár démon is megjelent. És végezetül felébredtem.

2017. dec. 12. 06:38
 1/6 anonim válasza:
Jó reggelt! Igyál egy kávét és felejtsd el.
2017. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad és milyen gondolatok keveregnek benned? Milyennek látod a világot és az embereket? :D
2017. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 1 órával ne egyél nehéz ételt. Igyál előtte tejet, akkor jókat álmodsz majd
2017. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod, hogy neznek ki a demonok. Ezt kovetoen ott van a tulvilagi jelzo, ami megint ertelmezhetetlen.

Ez csak egy, a te altalad krealt hiedelmekre epulo alom volt, semmi tobb.

2017. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy volt egy rémálmod. Ahogy már írta más is, lefekvés előtt, ne egyél sokat és ne "nehéz" ételeket.
2017. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ördög benned lakozik! [link]
2017. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!