Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mesélnétek nekem kisgyermekkor...

Mesélnétek nekem kisgyermekkori furcsa történéseket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy nektek voltak-e megmagyarázhatatlan emléketek.

2017. dec. 14. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem max 7 éves lehettem, feküdtem az ágyban és néztem a karácsonyfát, ami a másik szobában volt, de rendesen ráláttam.

Egyszercsak ott termett alatta valami. Nem volt a szobában senki akkor, csak én.

Egy dínós társasjáték volt és egy dominó készlet. A Nagymamám, akivel laktam nem adhatta, mert mindig együtt vásároltuk meg, amit kaptam, és akkor ő mást adott.

Tudom, hogy kitől mit kaptam akkor, csak azt a társasjátékot és a dominó készletet nem.

A mai napig nem tudom kitől és hogyan kerülhetett oda.

24N

2017. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fekete alak, akivel játszottam. Pontosabban ő ott állt, én meg mondogattam neki, hogy éppen mit csinálok. Nagy fekete ruha volt rajta fekete csuklyával. Ő néha ,,hazament", én legalábbis akkor ezt úgy hívtam. Volt egy sötét függöny belül, a bejárati ajtó előtt, és odament. Aztán visszajött, és nemsokára megint hazament.
2017. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon beteg voltam. Jött egy kékes fénygömb és meggyógyított.
2017. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Óvodás voltam, amikor egyszer minden ok és előzmény nélkül, csak úgy hülyeségből azt mondtam a szüleimnek: holnap eljön hozzánk az óvó néni. Másnap csengettek, és én azt mondtam: ez az óvó néni lesz. Kinyitottuk az ajtót, és ott állt - az óvó néni!


Először és utoljára jött el hozzánk, előzőleg nem volt szó családlátogatásról, legalábbis nekem nem mondták, más gyerekeknél sem hallottam ilyesmit, és azóta se értem, honnan szedtem, hogy ő fog jönni.

2017. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Én megszülettem és akkor, akkor fényt láttam az alagút végén! Közben levágták a köldökzsinóromat, pedig elakartam adni a fekete piacon. Gondolom sokat fizetnek az őssejtekért. Talán most hagyom megnőni és utána eladom.
2017. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
18%
Rossz dolog a kábítószer
2017. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Álmomban a nagymamám erkélye elött álltam, és büszkén mutattam neki az iskolatáskámat. Majd amikor ránéztem, az arca piros pöttyökkel lett tele.



Egy hétre rá meghalt...

Ennek már 34 éve :(

2017. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
:(
2017. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen régre csak vissza tudok emlékezni a gyermekkoromra mindig idegennek éreztem az embereket. Nem tudom hogy kerültem ide és miért.
2017. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8-as sajnálom résztvétem.:-/

Köszönöm a válaszokat nagyon érdekesek.

Nekem is lenne egy történetem igaz akkor már kamasz voltam olyan 14 éves.

De sose felejtem el.

Éjszaka az ágyamban forgolódtam , nem tudtam aludni.

S egyszer csak észrevettem egy kus fekete fehér fényképet az ágyamba ,azóta se tudom,hogy hogy került oda.

Akkor is csodálkoztam rajta, nézgettem, fogdostam és láttam halványan ,hogy egy vagy két személy volt rajta.

Komolyan olyan furcsa volt.

Aztán elaludtam és reggelre már nem találtam.

Meséltem anyának is...

Azóta se tudom ,hogy hogyan kerülhetett oda és ,hogy hova lett.

2017. dec. 15. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!