Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A legjobb barátomat láttam...

A legjobb barátomat láttam álmomban homoszexuális párkapcsolatban és még homoszexuális módon közösülni is. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Arra egyáltalán nem emlékszem, hogy ki volt a "párja", de egyértelműen bennem van, hogy homoszexuális kapcsolata volt és szexuális kapcsolatot is létesített azzal az illetővel.

2017. dec. 16. 01:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez utalhat elfolytott homoerotikus vágyakra is.
2017. dec. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Na hát aztán a barátodnak semmi köze hozzá, hogy te mit álmodsz össze róla, őt biztos ne kezdd el hírbe hozni. Ez legfeljebb rólad szól, lehet hogy neked jár az eszed, tudat alattid, a homoszexualitáson. Vagy a legjobb barátodon.
2017. dec. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Ennek 3 fázisa van:

Először távolról látod valaki mással a legjobb barátodat.

Másodszor már próbál rád mászni a legjobb barátod - persze az álom véget ér, még mielőtt történne valami.

Végül azon kapod magad, hogy együtt szeretkeztek, és mikor felébredsz, rájössz, hogy te voltál az a valaki az első álomban, és TALÁN nem kellett volna felpróbálni anyukád alsóneműit hónapokkal ezelőtt.

2017. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Azt tudtad,hogy a saját álmodban mindegyik személy a te éned?

Vagyis te szeretkeztél önmagaddal.Nem tudom meleg vagy-e vagy sem,de talán az leszel vagy ki tudja.

2017. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 Miről beszélsz, miért kezdeném el hírbe hozni?

#Mindenki: 2 éve van barátnőm, nem gondolom magam melegnek. Olvastam, hogy ez nem feltétlenül jelenti azt, amit láttam, ahogy minden álmot lehet indirekt módon értelmezni.

Bár egyébként ezzel a barátommal igen közeli kapcsolatban állunk, gyakran érintjük meg egymást, úgy, ahogy sokan nem tennék, és sokszor jóleső érzés kíséri az érintéseket (nem intim helyeken, és nem szexuális izgalomra gondolok).

De ha 100%-osan meleg lennék, akkor sem gondolnám, hogy ilyen hangnemet kellene megütni velem szemben, mint ahogy egyesek itt tették...

2017. dec. 16. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Jól sejtettem. Csak figyeld a 3 fázist, az utolsó után már kevésbé fogod rejtegetni a másságod.
2017. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Soha nem próbálgattam anyám alsóneműit, és más ruhadarabjait sem...
2017. dec. 16. 11:17
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Ez ennyire általános dolog?
2017. dec. 16. 11:48
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

'De ha 100%-osan meleg lennék, akkor sem gondolnám, hogy ilyen hangnemet kellene megütni velem szemben, mint ahogy egyesek itt tették.'

Igaz, de sajnos bunteti a torveny az onbiraskodast, igy nem lehet oket kivegezni.

2017. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hol látsz te itt önbíráskodást? Szövegértéseddel vannak gondok, ahogy látom...
2017. dec. 16. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!